Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Piątek, Natalia, Blanka, Eligiusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Poszukiwany przyszedł na przesłuchanie na posterunek z narkotykami

24.10.2023, 15:35:00
Poszukiwany przyszedł na przesłuchanie na posterunek z narkotykami
Foto: KPP w Nowym Dworze Gdanskim

Policjanci z Posterunku Policji w Stegnie zatrzymali 28-latka, który przyszedł do Posterunku Policji w związku z wystawionym wezwaniem na przesłuchanie. Okazało się, że mieszkaniec gminy Stegna poszukiwany był przez sąd oraz posiadał przy sobie narkotyki.

 

W środę 18 października do Posterunku Policji w Stegnie  zgłosił się 28-latek. Mężczyzna miał wystawione wezwanie na przesłuchanie. Podczas sprawdzania jego danych w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec gminy Stegna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku. Jakie było zaskoczenie mundurowych, gdy w trakcie przeszukania ujawniono u mężczyzny narkotyki - 0,15 grama marihuany oraz 0,45 grama amfetaminy.

 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim, gdzie został przesłuchany, a zabezpieczone środki odurzające trafiły do dalszych badań laboratoryjnych. 28-latek  odpowie teraz za posiadanie narkotyków, za co grozi mu do 3 lat więzienia.

 

Żródło:KPP w NDG

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.