Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

27 Września, Środa, Damian, Wincenty, Kosma

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Tragedia na Zalewie Wiślanym. Utonął 38-letni mężczyzna

13.09.2023, 13:13:00
Tragedia na Zalewie Wiślanym. Utonął 38-letni mężczyzna
Fot. Komenda Powiatowa PSP w Braniewie

38-letni mężczyzna utonął w Zalewie Wiślanym. We wtorek, 12 września dryfujące ciało przy fromborskim molo zauważyli spacerujący tamtędy mężczyźni. Okoliczności tragedii wyjaśnia braniewska policja. 

 

 

 

12 września, około godziny 21:50, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu na molo we Fromborku. Mężczyźni, którzy spacerowali po molo, natrafili na pozostawione rzeczy oraz dostrzegli w wodzie ciało mężczyzny. Świadkowie zdarzenia wydobyli poszkodowanego na brzeg w pobliżu plaży, gdzie do medycznych działań ratunkowych przystąpili medycy oraz strażacy PSP i OSP. Niestety, po ponad 40 minutach trwającej resuscytacji krążeniowo-oddechowej lekarz stwierdził zgon 38-latka

- informuje Komenda Powiatowa PSP w Braniewie.

 

 

 
Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażacy ochotnicy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej we Fromborku, policjanci oraz załoga zespołu ratownictwa medycznego z Braniewa. Okoliczności tragedii wyjaśnia braniewska policja. 

 

Zdjęcia: Komenda Powiatowa PSP w Braniewie

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.