Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

16 Czerwca, Niedziela, Alina, Aneta, Justyna

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elbląg: Znacznie przekroczona prędkość oraz przewrócony motorowerzysta

07.06.2023, 13:35:00
Elbląg: Znacznie przekroczona prędkość oraz przewrócony motorowerzysta

Policjanci podejmowali interwencję wobec pewnego 57-latka, który przewrócił się kierując skuterem (motorower).


Zdarzenie to miało miejsce wczoraj (5.06) około godziny 9.00 w miejscowości Żurawiec. 57-latek przewracając się podczas jazdy doznał obrażeń. I trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że mężczyzna kierował w stanie nietrzeźwości. Od 57-latka pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.


Inny przypadek to przekroczenie prędkości. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali na ul. Fredry 43-latka, który kierował osobowym audi. Mężczyzna rozpędził auto do prędkości 126 km/h w miejscu, gdzie jest ograniczenie jedynie do 40 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące oraz ukarali go mandatem karnym w wysokości 2500 złotych.


Przypominamy także o tym, że przepisy te zostały zaostrzone i popełnienie takiego samego wykroczenia po raz drugi powoduje że kolejny mandat będzie dwukrotnie wyższy.

 


nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.