Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Czerwca, Piątek, Ada, Maksymilian, Seweryn

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Znamy pierwszą gwiazdę Dni Elbląga. Co jeszcze nas czeka podczas tegorocznego święta miasta?

22.05.2023, 19:00:00
Znamy pierwszą gwiazdę Dni Elbląga. Co jeszcze nas czeka podczas tegorocznego święta miasta?
Fot. archiwum redakcji/zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Elblążanie tradycyjnie przywitają wakacje podczas Dni Elbląga. Święto miasta odbędzie się w dniach 23-25 czerwca. Na pełen program imprezy musimy jeszcze poczekać, ale znamy już pierwsze informacje o tym, co będzie się działo w tym roku.

 

 


Do Dni Elbląga pozostał już ponad miesiąc. Program święta miasta jest właśnie dopinany. Miasto na razie zdradziło nazwisko tylko jednego z wykonawców, którego koncert będzie jedną z atrakcji wydarzenia. W sobotę, 24 czerwca, w Elblągu wystąpi Oskar Cyms, młody wokalista wyjątkową popularność zdobył dzięki utworowi "My Girl", który pojawił się w filmie Netflixa "365 dni: Ten dzień".

 

 

Oskar Cyms, który w zeszłym tygodniu wygrał rozrywkowe show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", utalentowany wokalista będzie jedną z gwiazd Dni Elbląga

 

 

- mówił Piotr Kowal, dyrektor Departamentu Promocji i Turystyki UM w Elblągu dziś (18 maja) podczas Komisji oświaty, kultury, sportu i turystyki. Dyrektor jednocześnie dodał, że nie chce jeszcze ujawniać nazwisk pozostałych gwiazd tegorocznych Dni Elbląga.

 

 

- W przeciągu najbliższych dwóch tygodni pojawi się kompleksowa informacja odnośnie Dni Elbląga - dodał Piotr Kowal.

 

Wiadomo już jednak, że na sobotę zaplanowano największą muzyczną imprezę tegorocznego święta miasta. - Impreza sobotnia będzie imprezą masową, składamy wniosek na trzydzieści dni przed imprezą. Kolejne dwie, piątkowa i niedzielna, będą odbywały się jako impreza rozrywkowo-artystyczna - mówił dyrektor.

 

 

Chcemy, aby święto miasta trwało od piątku do niedzieli, chcemy zapewnić elblążanom kompleksową ofertę. Będziemy bardzo mocno angażować elbląską starówkę w te działania, ale w tym roku staramy się zaktywizować również inne części miasta, aby Dni Elbląga przybrały wymiar ogólnomiejski. Chcemy zaangażować park Dolinka, Modrzewinę, Bażantarnię, aby elblążanie przez te trzy dni czuli, że jest to święto miasta i mogli skorzystać z szerokiej oferty

 

- mówił Piotr Kowal.


O tegorocznych Dniach Elbląga będziemy informowali na bieżąco.
 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.