Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

16 Czerwca, Niedziela, Alina, Aneta, Justyna

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Przed nami taneczne „Pomosty”

22.05.2023, 15:58:00
Przed nami taneczne „Pomosty”

W niedzielę, 4 czerwca 2023 roku w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu rozegrany zostanie ostatni w tym sezonie turniej tańca towarzyskiego w naszym mieście – OTTS „Pomosty”. To zawody z wieloletnią tradycją adresowane do ludzi, którzy z pasją, chęcią i zapałem rozwijają swoje sportowe zainteresowania taneczne. W trakcie imprezy na parkiecie w Elblągu konkurować będą pary dziecięce, młodzieżowe oraz dorosłe z całej Polski.

 


Turniej „Pomosty” to idealna okazja do zaprezentowania wszystkich walorów artystycznych i sportowych tańca towarzyskiego. To również sposób na integrację środowiska tanecznego oraz popularyzację aktywności fizycznej. Przede wszystkim jednak celem zawodów jest wyłonienie najlepszych par w tańcu towarzyskim. Wszyscy zawodnicy powalczą bowiem o puchary, medale i punkty w ogólnej kwalifikacji sportowej. Tancerze będą mieli także szansę na podwyższenie swojej klasy tanecznej.


Turniej podzielony będzie na trzy bloki. Łącznie rozegranych zostanie 28 kategorii tanecznych.


Blok I rozpocznie się o godz. 10:00. Zaprezentują się tutaj dzieci w wieku od 7  lat z najmniejszym doświadczeniem, czyli klasą taneczną G,H i F.


Blok II zostanie rozegrany pomiędzy  zawodnikami posiadającymi klasy taneczne E D i C.  Ta część turnieju rozpocznie się o godz. 14:00.


W III bloku, który staruje o godz. 17:30, zatańczą tancerze najbardziej zaawansowani, w większości posiadający klasę C, B i A.


Zawody odbędą się w niedzielę, 4 czerwca 2023 r. w godz. od 10:00 do 19:00 w sali widowiskowo-sportowej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Już teraz gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i regionu na widownię! Zapewniamy niezwykłe emocje, profesjonalną organizację i bogatą oprawę artystyczną.

 

Termin | 4 czerwca 2023 r. (niedziela), godz. 10:00 - 19:00


Miejsce | sala widowiskowo-sportowa, CSE „Światowid” w Elblągu

 

Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Pomosty” został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Elbląg w ramach zadania „Taniec sportem przeciwdziałającym uzależnieniom”.

 

 

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.