Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Czerwca, Piątek, Ada, Maksymilian, Seweryn

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na konferencję „Nasze pielęgniarki i położne – nasza przyszłość”

22.05.2023, 13:55:00
Zapraszamy na konferencję „Nasze pielęgniarki i położne – nasza przyszłość”

„Nasze pielęgniarki i położne – nasza przyszłość”, to konferencja, którą organizuje Akademia Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu wraz z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Elblągu w dniu 25 maja 2023r. od godziny 9:00 w siedzibie Akademii Medycznych i Społecznych Nauk Stosowanych w Elblągu, przy ulicy Lotniczej 2.

 

 

Celem spotkania jest przeprowadzenie interdyscyplinarnej dyskusji z udziałem specjalistów z obszarów medycyny, psychologii, socjologii na temat nurtujących środowisko pielęgniarek i położnych dylematów, z którymi stykają się w codziennej pracy, takich jak stres czy wypalenie zawodowe.

 

Konferencja jest adresowana do wszystkich pielęgniarek i położnych, którym na sercu leży dobro pacjentów oraz poprawa relacji międzyludzkich w środowisku.

 

Przewidujemy w niej udział, w charakterze prelegentów, m.in. dr hab. Jolantę Łodzińską, profesor UKSW w Warszawie, wykładowców pracujących w naszej Akademii oraz specjalistów w dziedzinie opieki długoterminowej.

 

Podczas organizowanej Konferencji chcielibyśmy również uświetnić niedawne Obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Krajowego Dnia Położnej wręczając wyróżnienia dla Pielęgniarek i Położnych pracujących na terenie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu nadane przez Zakłady Pracy oraz Samorząd.

 


 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji.

 

Biuro Konferencji

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu
ul. Gustawa Morcinka 10B, 82-300 Elbląg
tel. 55 233 98 79 lub 451 056 421, e-mail: biuro@oipip.elblag.pl">biuro@oipip.elblag.pl

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.