Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Kwietnia, Sobota, Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elbląg: Sportowe świętowanie za nami. Nagrodzono najlepszych zawodników i trenerów (zobacz zdjęcia)

17.03.2023, 20:52:00
Elbląg: Sportowe świętowanie za nami. Nagrodzono najlepszych zawodników i trenerów (zobacz zdjęcia)
Fot. Agnieszka Klatt

Elbląskie Święto Sportu za nami. Blisko sześćdziesięciu zawodników i trenerów odebrało dziś (16 marca) wieczorem nagrody i wyróżnienia. Zobacz galerię zdjęć.

 

Na to wydarzenie lokalne środowisko sportowe czekało kilka lat. Elbląskie Święto Sportu wróciło po przerwie spowodowanej pandemią. Setki zawodników, trenerów i działaczy sportowych spotkało się dziś (16 marca) w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej, aby uroczyście podsumować miniony rok.

 

 

Sukcesy i wysokie wyniki, jakie osiągnęliście w ubiegłym roku to najlepszy dowód na to, że praca, którą wykonujecie podczas ciężkich systematycznych treningów, przynosi efekty w postaci medalowych startów na największych zawodach krajowych i międzynarodowych. Blisko 60 osób odbierze dziś nagrody i wyróżnienia przyznane za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym. To imponująca liczba. Chcę wam podziękować i pogratulować. Wasze sukcesy świetnie promują Elbląg w kraju i poza jego granicami

 

- mówił prezydent Elblaga.

 

 

Podczas Elbląskiego Święta Sportu wręczono blisko sześćdziesiąt nagród i wyróżnień. Uhonorowano zawodników, którzy w ubiegłym roku odnosili znaczące sukcesy w krajowym i międzynarodowym współzawodnictwie sportowym, a także trenerów.

 

 

To ważne dla sportowca być docenionym w tym, co się robi. To dla nas dodatkowa motywacja. Cieszę się z wyróżnienia. Ubiegły sezon był dla mnie udany. Liczę na to, że i ten taki będzie

 

- mówiła Ada Jażdżyńska (Orzeł Elbląg), jedna z wyróżnionych zawodniczek.

 

 

Nagrody za osiągnięcia sportowe otrzymali: Jędrzej Borowiecki (Orzeł Elbląg), Adrian Durma (Silvant Kajak Elbląg), Nikodem Kozak (KSW Tygrys Elbląg), Tymoteusz Lic (Tomita Elbląg), Przemysław Rojek (Silvant Kajak Elbląg), Tomasz Talewicz (Meyer Elbląg), Lidia Czarnecka (Skoczek Elbląg), Anna Doroszkiewicz (Jedynka Elbląg), Tomasz Pytlak (Silvant Kajak ELbląg), Karol Braziuk (A.K. Andrex Elbląg), Mateusz Bielecki (Atak Elbląg), Igor Janik (Hetman Elbląg), Marcel Jureko (Jedynka Elbląg), Julia Kot (Silvant Kajak Elbląg), Mikołaj Kot (Silvant Kajak Elbląg), Marcin Liszcz (Atak Elbląg), Michał Lorbiecki (A.K. Andrex Elbląg), Konrad Szumski (Atak Elbląg), Adam Wiśniewski (Atak Elbląg).

 

 

Nagrody za sukcesy w pracy szkoleniowej odebrali trenerzy: Agnieszka Banaś (Silvant Kajak Elbląg), Ireneusz Borowiecki (Orzeł Elbląg), Wojciech Janik (Olimpia Judo Elbląg), Krzysztof Kluge (Jedynka Elbląg), Magdalena Kołacka (Truso Elbląg), Beata Kukowska (Szóstka Elbląg), Leszek Wilk (Olimpia Judo Elbląg), Zbigniew Wołoszyn (Tomita Elbląg), Tomasz Wysocki (Jedynka Elbląg).

 

Nagrodę za " zasługi w promowaniu aktywności wśród mieszkańców, bogatą ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych, a także, dobrą współpracę ze środowiskiem sportowym" prezydent przyznał Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Elblągu.

 

Uroczystość uświetniły występy dzieci i młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury, a także Agnieszki Marczak, jednej z finalistek szóstej edycji programu „Mam talent”.

 

 

 

 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Elbląg: Sportowe Świętowanie za nami. ( zdjęć 32 )
Dodano: 2023-03-17 | Fot. Agnieszka Klatt

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.