Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

16 Czerwca, Niedziela, Alina, Aneta, Justyna

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Po meczach remisowych kibice czekają na trzy punkty! W sobotę Olimpia podejmuje Śląsk II Wrocław

17.03.2023, 20:51:00
Po meczach remisowych kibice czekają na trzy punkty! W sobotę Olimpia podejmuje Śląsk II Wrocław

Dla Olimpii Elbląg kolejny pojedynek będzie szansą na pierwsze w tym roku zwycięstwo w drugiej lidze. Gracze trenera Przemysława Gomułki zagrają u siebie z rezerwami Śląska Wrocław. Przyjezdni zajmują w tabeli ostatnią pozycję, ale nie będą łatwym rywalem.

 

Ekipa gości jest na tę chwilę najsłabsza na tym poziomie, ale wrocławianie mają tylko dwa punkty mniej, od bezpiecznego miejsca w rozgrywkach. To sprawia, że rezerwy mają spore szanse na utrzymanie się w lidze. Będą więc walczyć, a że potrafią sprawić problemy silniejszym, widać po wynikach innych pojedynków. Śląsk II zagrał dobre spotkanie w Warszawie z Polonią, mimo porażki 1:2, ograł Zagłębie II Lubin i przez słabą drugą część przegrał na swoim boisku z Garbarnią Kraków 2:3. Jest to zespół bardzo ambitny i niewygodny, ale do ogrania.

 

Olimpia zaczęła rok trzema remisami i zdobyciem jednej bramki. Jednak analizując kalendarz rozgrywek, jest to przyzwoity bilans, ale nie najlepszy. Punkt w Kaliszu i Olsztynie mógł być akceptowalny dla każdego fana, a remis w Elblągu z Pogonią Siedlce to efekt błędów w kluczowych momentach gry. To dlatego w ligowym pojedynku z rezerwami miejscowych interesować będzie tylko komplet punktów.

Początek spotkania w sobotę, 18 marca, o godzinie 15:00.

 

 

M

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.