Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Kwietnia, Niedziela, Anzelm, Bartosz, Feliks

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Pożar kostek słomy przy kotłowni we Fromborku

07.03.2023, 14:51:00
Pożar kostek słomy przy kotłowni we Fromborku
Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie

FROMBORK. Duży pożar w kotłowni we Fromborku. Płoną zgromadzone kostki słomy, służące jako opał w kotłowni. W poniedziałek 6 marca około godziny 19.00 braniewscy strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze kostek słomy zgromadzonych w pryzmie w pobliżu kotłowni we Fromborku.

 

W chwili obecnej trwają działania gaśnicze. Na miejscu 10 zastępów straży pożarnej. Na godzinę 06.00 pożar sterty kostek słomy w pobliżu kotłowni miejskiej we Fromborku został zlokalizowany. Z uwagi na bardzo dużą ilość częściowo spalonych kostek działania gaśnicze prowadzą strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, Wojskowej Straży Pożarnej oraz strażacy ochotnicy z OSP Frombork, Wielkie Wierzno, Stare Siedlisko, Płoskinia i Długobór.

 


Sterta - pryzma kostek słomy liczyła około 800 sztuk (blisko 500 ton materiału). Dokonano podmiany pracujących od wczorajszych godzin wieczornych strażaków zachowując rotacyjność strażaków. Akcja trwa już ponad 12 godzin. Droga powiatowa z której działania prowadzili strażacy była zabezpieczona przez policjantów. Na miejscu obecny był burmistrz miasta Frombork oraz zarządca kotłowni. Podpalenie to główna przyczyna pożaru, To w ostatnim czasie jeden z większych pożarów na terenie powiatu braniewskiego.


Na miejsce pożaru przybyli burmistrz miasta, Policja oraz służby miejskie.

 

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.