Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Kwietnia, Sobota, Grazyna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Czas na koniec złej passy. W niedzielę mecz EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce

01.02.2023, 11:20:00
Czas na koniec złej passy. W niedzielę mecz EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce

Przed zawodniczkami Startu Elbląg niełatwy okres. W Superlidze Kobiet zajmują nadal szóste miejsce, dające im grę w grupie mistrzowskiej, ale zjazd formy w rundzie rewanżowej zniwelował w zasadzie bezpieczną przewagą nad bezpośrednimi rywalkami. Punkty są EKS bardzo potrzebne, ale będzie o nie bardzo trudno w zmaganiach z trzecią drużyną w kraju.

 

Najlepsza szóstka oddala się od elblążanek. Od niedawna ich przewaga nad grupą spadkową zmniejsza się systematycznie, na co wpływ mają przede wszystkim wyniki EKS, ale i znakomita postawa rywalek. To sprawia, że kolejne spotkania zdecydują o tym, kto będzie miał spokojną końcówkę rozgrywek, a kto będzie grał o utrzymanie.

 

W tej rundzie miejscowe pokonały tylko Ruch Chorzów. A pamiętamy, że tylko dzięki sprytowi Nikoli Szczepanik udało się wyrwać trzy punkty najsłabszej ekipie w lidze. W pozostałych starciach EKS przegrał, a były to pojedynki z zespołami, będącymi w zasięgu elblążanek.

 

MKS PR URBIS Gniezno pokonał Start, co wpisywało się w jego rosnącą formę. Oprócz tego wygrał po rzutach karnych z MKS FunFloor Lublin, Piotrcovią i Galiczanką Lwów. Teraz ma tylko punkt straty do EKS i jeden pojedynek w zanadrzu. A będący na siódmej pozycji Eurobud JKS Jarosław także ma 14 punktów. Przy 15 punktach Startu, walka o najlepszą szóstkę robi się ciekawa.

 

Chcąc odskoczyć od tej grupy, trzeba zdobywać punkty. Na to szansa będzie w pojedynku z KPR Gminy Kobierzyce. Jednak brązowe medalistki mistrzostw Polski będą co najmniej wymagającymi rywalkami. O ich klasie może mówić fakt, że w pierwszym spotkaniu obu ekip w tej kampanii, KPR rzucił Startowi 45 goli.

Może w niedzielę, 5 lutego, w Hali Sportowo-Widowiskowej, o godzinie 18:00, elblążanki zagrają skuteczniej.

 

 

 

 

 

M

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2023 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.