Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Lutego, Środa, Eleonora, Feliks, Kiejstus

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Rzucali w klientów CH Ogrody... śluzem. „Gdzie była ochrona?”

10.01.2023, 20:17:00
 Rzucali w klientów CH Ogrody... śluzem. „Gdzie była ochrona?”
Fot. Nadesłane

W środę, 5 stycznia, w Centrum Handlowym Ogrody doszło do nietypowego zdarzenia. Dwójka chłopców postanowiła dla zabawy rzucać w klientów zabawkowym, lepkim śluzem. - Oni to robili przez godzinę. Gdzie była w tym czasie ochrona? - pytała elblążanka, która widziała całe zdarzenie.

 

 

 

Ćwiczyłam na siłowni, która znajduje się w CH Ogrody. Przez szybkę widać co się dzieje m.in. przy windzie na trzecim piętrze, nieopodal wejścia na górny parking. To tam dwójka chłopców postanowiła urządzić sobie zabawę w rzucanie w ludzi śłuzem

 

– opowiadała elblążanka.


Całe zdarzenie trwało godzinę. - Najpierw nie wiedziałam, co tam się dzieje. Widziałam jak coś wyrzucili, a potem się śmiali. Obserwowali chodzących na dole ludzi, jakby kogoś szukali. Potem znowu coś wyrzucili i znowu się śmiali – opowiadała elblążanka.

 

 

Byłam zajęta ćwiczeniami, więc początkowo nie analizowałam, co tam się dzieje. Pomyślałam, że może coś rzucają komuś kogo znają. Dopiero, gdy po godzinie, gdy znowu ćwiczyłam w tym samym miejscu zauważyłam, że oni dalej coś wyrzucają. Niestety nadal nie widziałam co to jest

 

– przyznała.

 

Elblążankę dziwił fakt, że w trakcie godziny nikt z ochrony nie zainteresował się tym, co robią chłopcy. - Na piętrze byli sami. Od czasu do czasu ktoś wychodził lub wchodził na parking, wtedy uciekali kawałek, ale szybko wracali – podkreśliła. - Ich zachowanie wydawało się podejrzane, ale ja nie pracuje w ochronie. To nie ja powinnam być od tego, żeby interesować się takim zachowaniem.

 

 

Przeraziłam się w momencie, kiedy to, co wyrzucił jeden z chłopców przykleiło się do szyby przy której stali. Pomyślałam, że to musiało być coś strasznie lepkiego skoro nawet nie próbowali tego odkleić. Zrozumiałam, że czymś takim rzucają w ludzi. Od razu pobiegłam do nich. Niestety zanim dotarłam na miejsce ich już nie było

 

– stwierdziła.Nasza czytelniczka zrobiła zdjęcia tego, co zastała, czyli pustych opakowań po zabawkowym śluzie. - W ostatnim momencie udało mi się także im zrobić zdjęcie. Gdybym ja dostała taką mazią w głowę byłabym wściekła. Gdzie była ochrona? Dlaczego nikt nie zareagował? Mam nadzieje, że nie trafili żadnej osoby, ale sam fakt, że było takie zagrożenie daje do myślenia. Okazuje się, że mamy się jeszcze martwić o to, czy możemy spokojnie zrobić zakupy? - dodała elblążanka.


Skontaktowaliśmy się z kom. Krzysztofem Nowacki, oficerem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. - Otrzymujemy różne zgłoszenia dotyczące wątpliwego zachowania młodzieży przebywającej na terenie Centrum Handlowego Ogrody. To konkretne zdarzenie opisane przez elblążankę nie zostało jednak zgłoszone – poinformował.


Co o tej sytuacji sądzą nasi czytelnicy?

 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.