Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

1 Grudnia, Czwartek, Justyna, Andrzej, Konstanty

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Z piłką zdrowo i wesoło. Concordia organizuje duży festyn dla przedszkolaków

26.09.2022, 17:48:00
Z piłką zdrowo i wesoło. Concordia organizuje duży festyn dla przedszkolaków
Fot. RB

Już od 7 lat Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Concordia prowadzi w elbląskich przedszkolach bezpłatne zajęcia sportowe, rozwijające sprawność ruchową u najmłodszych. Częścią tego projektu jest festyn "Z piłką zdrowo i wesoło", w którym biorą udział wszystkie uczestniczące w programie przedszkola. Tegoroczne wydarzenie, którego partnerem są Lasy Państwowe, odbędzie się 27 września na boisku Orlik przy ul. Robotniczej. Zaproszonych na nią zostało około 250 dzieci urodzonych w latach 2017-2018. Początek dwugodzinnej zabawy o godz. 10.


 

Projekt "Z piłką zdrowo i wesoło" jest realizowany przez nasz klub od 2015 roku. W jego ramach trenerzy ze szkółki piłkarskiej Concordii, prowadzą w siedmiu elbląskich przedszkolach zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej. Poprzez gry i zabawy chcemy wyrobić już u najmłodszych dzieci nawyk do aktywnego, sportowego trybu życia – informuje Marek Burkhardt z MMKS Concordia Elbląg.

 


W każdym roku szkolnym, klub organizuje również duży festyn sportowo-rekreacyjny,W jednym miejscu spotykają się wówczas wszyscy uczestnicy programu "Z piłką zdrowo i wesoło". Tym razem takie wydarzenie odbędzie się we wtorek, 27 września na boisku Orlik przy ul. Robotniczej 173 (przy Zespole Szkół Zawodowych nr 1).

Na festyn, który rozpocznie się o godz. 10:00 zaproszono około 250 dzieci z roczników 2017 i 2018 z siedmiu elbląskich przedszkoli, które od lat biorą udział w projekcie. Są to: Przedszkole Niepubliczne „Akademia Krasnoludków” przy ul. Kalenkiewicza, Przedszkole Niepubliczne „Bajka” przy ul. Rypińskiej, Przedszkole Słoneczne nr 21 przy ul. Wiejskiej, Przedszkole nr 23 przy ul. Płk. Dąbka, Przedszkole nr 17 przy ul. Karowej, Przedszkole nr 6 przy ul. Browarnej oraz Przedszkole nr 11 przy ul. Kopernika.


 

W programie dwugodzinnej imprezy przewidziano szereg zabaw i konkursów ruchowych z elementami gry w piłkę nożną, prowadzonych przez trenerów szkółki piłkarskiej Concordii.Partnerem wydarzenia jest Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe.


Festyn "Z piłką zdrowo i wesoło" uzyskał dofinansowanie w konkursie dla Klubów Sportowych "Sportowa Natura" zorganizowanym przez Lasy Państwowe.

 

 

 

RK

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.