Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Listopada, Sobota, Cecylia, Jonatan, Stefan

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Pracownia programowania urządzeń mobilnych – nowoczesna oferta dydaktyczna w Elblągu

29.07.2022, 18:44:00
Pracownia programowania urządzeń mobilnych – nowoczesna oferta dydaktyczna w Elblągu

Ostatnie dekady przejdą do historii jako czas najintensywniejszego rozwoju telekomunikacji i informatyki. Niektórzy porównują ten okres do rewolucji przemysłowej, której skutki widzimy do dzisiaj. Bez dwóch zdań smartfony i tablety zmieniły życie człowieka na zawsze. Będąc świadomym potencjału, jaki drzemie w urządzeniach mobilnych, Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu umożliwi swoim studentom rozwijanie kompetencji w pracowni programowania urządzeń mobilnych. 

 

 

Bez telefonu ani rusz!

 

Według Głównego Urzędu Statystycznego, najczęściej korzystamy z Internetu po to, by czytać newsy, korzystać z poczty elektronicznej, komunikatorów, mediów społecznościowych i wyszukiwać informacji o towarach i usługach. Większość tych rzeczy sprawdzamy na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach. Wielu z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez telefonu – w końcu ten sprzęt to nie tylko kontakt z innymi, ale i bankowość elektroniczna i możliwość wyświetlania najważniejszych dokumentów tożsamości.

 

Studenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu będą mieli stworzone warunki do tego, by uczyć się, jak programować urządzenia mobilne. Kompetencje nabyte na studiach dają możliwości późniejszej kariery jako Data Explorer czy Embedded Software Engineer. IoT, (Internet of Things lub Intelligence of Things), czyli Internet rzeczy to także dziedzina, w której będą mogli znaleźć pracę absolwenci elbląskiej uczelni, na przykład na stanowisku IoT Developera.

 

 

Studia dla wizjonerów i innowatorów

 

Co kryje się pod smartfonem, który stał się nieodłącznym elementem naszego funkcjonowania? Nowoczesna pracownia programowania urządzeń mobilnych pozwoli studentom znaleźć odpowiedź na to pytanie. Nauka analizy danych i umiejętność ich wykorzystywania to kompetencje przyszłości, cenne nie tylko w dziedzinie informatyki. 

 

Kształcenie oparte na praktyce pozwoli absolwentom odnaleźć się na dynamicznym rynku pracy, gdzie branża IT jest jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Stale brakuje specjalistów – ekspertów od inteligentnych urządzeń. Kto wie, może już wkrótce Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu będzie mogła pochwalić się absolwentem – szefem innowacyjnej firmy, kreującej trendy w zakresie rozwiązań programistycznych Internetu rzeczy?

 

 

 

Oferta edukacyjna na miarę XXI wieku – twórz inteligentne urządzenia, które zmienią świat!

 

Już niedługo studenci Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu będą rozwijali swoje umiejętności w laboratoriach: dronów i modelowania 3D, pracowniach: Internetu rzeczy, eksperymentów z materiałami, robotyki i mechatroniki i właśnie programowania urządzeń mobilnych. 

 

W ramach projektu “Centrum Kompetencji Społecznych” w budynku przy Al. Grunwaldzkiej 137 powstaną specjalistyczne laboratoria i pracownie, dzięki którym studenci będą brali udział w praktycznych zajęciach, przygotowujących ich do obejmowania profesjonalnych stanowisk w organizacjach wykorzystujących nowoczesną technologię. 

 

 

 

Pełna oferta edukacyjna Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu.

 

Artykuł dotyczy projektu pt.: „Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu" realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych", Działania 9.3 – „Inwestycje w edukację, umiejętności i uczenie się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej", Poddziałania 9.3.2 – „Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2024 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.