Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Wtorek, Klara, Roman, Romuald

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Krynica Morska: Kto powalczy o fotel burmistrza w przedterminowych wyborach?

12.07.2022, 19:00:00
Krynica Morska: Kto powalczy o fotel burmistrza w przedterminowych wyborach?

Były burmistrz Krynicy Morskiej Adam Ostrowski i radna RM Krynicy Morskiej Anna Maria Jaworska powalczą o fotel włodarza Krynicy Morskiej. 24 lipca mieszkańcy miasta, w przedterminowych wyborach, zdecydują, które z nich otrzyma mandat burmistrza.

 

24 lipca w Krynicy Morskiej odbędą się przedterminowe wybory burmistrza. Zarejestrowano dwoje kandydatów na to stanowisko.

 

Na stanowisko burmistrza Krynicy Morskiej kandyduje Adam Ostrowski (65 lat), który reprezentuje Komitet Wyborczy Wyborców „Krynica dla wszystkich”. Podobnie jak kontrkandydatka, również posiada doświadczenie samorządowe. Przez dwie kadencje (w latach 2006 - 2014) pełnił funkcję burmistrza Krynicy Morskiej, wystartował również w ostatnich wyborach na to stanowisko, wtedy jednak przegrał z Krzysztofem Swatem. 

 

Mam mandat zaufania wśród mieszkańców i przygotowanie do tego, aby stanąć na wysokości zadania i służyć Krynicy Morskiej. Chcę przywrócić miastu jego dawny blask. Poprzedni burmistrz doprowadził do szarości. Myślę, że aktualnie taką najważniejszą rzeczą dla Krynicy Morskiej jest ustabilizowanie finansów miasta. Uważam, że mam moralny obowiązek startować w tych wyborach. Wyborcy wierzą we mnie, że to ja poukładam te sprawy dla dobra całej Krynicy Morskiej

- mówi Adam Ostrowski.
 

Anna Maria Jaworska (35 lat) obecnie pełni stanowisko przewodniczącej Rady Miejskiej Krynicy Morskiej, pracuje również w branży turystycznej. Jak podkreśla, zdecydowała się na kandydowanie, bo uważa, że "przyszedł czas na zmianę".

 

Cenię sobie kontakt z ludźmi i dlatego od wielu lat jestem radną, a w tej kadencji przewodniczącą rady. Wiem, jakie są problemy, zarówno mieszkańców, jak i turystów. Prowadzę rodzinny biznes związany z turystyką i wiem, jak turyści postrzegają nasze miastom, co z ich punktu widzenia należałoby zmienić. Jestem społecznikiem, współpracuję z różnymi lokalnymi organizacjami czy fundacjami, działam aktywnie na rzecz mieszkańców i miasta. Chcę to kontynuować tylko z innej perspektywy, perspektywy burmistrza Krynicy Morskiej

- podkreśla Anna Maria Jaworska. 

 

Przypomnijmy. Dotychczasowy włodarz miasta stracił mandat w kwietniu tego roku, gdy został skazany prawomocnym wyrokiem za przekroczenie uprawnień podczas jednej z miejskich inwestycji. Prezes Rady Ministrów, rozporządzeniem z 4 czerwca, zarządził przeprowadzenie przedterminowych wyborów burmistrza miasta Krynicy Morskiej na 24 lipca. Obowiązki burmistrza, do czasu wybrania nowego, pełni Kazimierz Kulecki, w ubiegłych latach wójt gminy Mikołajki Pomorskie. 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 1

Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.