Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Wtorek, Klara, Roman, Romuald

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Nie żyje rowerzysta. Rzeczniczka policji: nie doszło do zdarzenia z samochodem

04.07.2022, 10:32:00
Nie żyje rowerzysta. Rzeczniczka policji: nie doszło do zdarzenia z samochodem
fot. KJ

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj (3 lipca) w Nowym Dworze Gdańskim. Na ul. Jantarowej, przy rondzie w stronę Stegny, zmarł rowerzysta. Jak do tego doszło?
 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj, ok. godz. 15.00. Przez ul. Jantarową (nieopodal ronda w stronę Stegny) na rowerze jechał mężczyzna. W trakcie jazdy rowerzysta zasłabł.


Do leżącego na środku drogi mężczyzny przyjechał zespół ratownictwa medycznego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować.

 

Nie doszło do żadnego wypadku, do zderzenia z samochodem. Mężczyzna zasłabł. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane. Co było przyczyną zgonu mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok

- informuje Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Gdańskim, sierż. szt. Karolina Figiel.


Na miejsce zdarzenia przyjechała również policja i straż pożarna, którzy wprowadzili na drodze ruch wahadłowy. Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin.

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.