Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

7 Lipca, Czwartek, Cyryl, Metody, Estera

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kup apartament w stylu loftowym i skorzystaj z ulgi na zabytki. Zagwarantuj sobie stałą cenę!

23.06.2022, 20:26:00
Kup apartament w stylu loftowym i skorzystaj z ulgi na zabytki. Zagwarantuj sobie stałą cenę!

Nieruchomość przy ul. Królewieckiej 21c to obiekt wpisany do rejestru zabytków, co oznacza, że nabycie lokalu w tym miejscu uprawnia do skorzystania z ulgi podatkowej na zabytki. Jakie niesie to korzyści?Bogatą historię budynku przy ul. Królewieckie 21c zna chyba każdy elblążanin. W miejscu, gdzie niegdyś była fabryka cygar, a później Zakład Odzieżowy Truso, powstają właśnie luksusowe apartamenty w stylu loftowym.

Budynek będzie posiadał ogrzewanie z miejskiej sieci, a każdy apartament będzie wyposażony w indywidualny węzeł cieplny zasilający CO i ciepła wodę z indywidualnym pomiarem na liczniku. Mieszkania dostępne są od 36 m2 do 105 m2.

 

Zobacz aktualne zdjęcia z przebiegu prac.Od 1 lutego br. w życie weszła ulga na zabytki. Z ulgi mogą skorzystać podatnicy PIT będący właścicielami lub współwłaścicielami zabytków nieruchomych, którzy ponieśli wydatki na odpłatne nabycie zabytku, na fundusz remontowy bądź konserwatorski.

Zachęta podatkowa polega na odliczeniu od podstawy opodatkowania: 50 proc. kwoty poniesionych wydatków na wpłaty na fundusz remontowy oraz na prace konserwatorskie, a także wydatku na nabycie zabytku (500 zł za m2 powierzchni użytkowej tego zabytku).

Limit odliczenia na wszystkie inwestycje podatnika z tego tytułu nie może przekroczyć 500 000 zł.

 

 

Kto podpisze umowę do końca czerwca będzie miał cenę gwarantowaną. Rosną ceny gruntów, materiałów budowlanych, paliw i energi elektrycznej. Większość deweloperów wprowadza zapisy o podwyższeniu cen o wzrost cen robót montażowych, cen materialów i innych.


Od  lipca wchodzi nowa ustawa deweloperska, która wprowadzi wiele zmian i większość deweloperów prawdopodobnie nie będzie sprzedawać lokali w trakcie budowy ze względu na rosnące ceny. Będą sprzedawać lokale gotowe po zakończeniu inwestycji,  a to wpłynie na wzrost cen.

 

 

 

To jedyna taka okazja w Elblągu!

Kup apartament w stylu loftowym i skorzystaj z ulgi na zabytki!

Więcej o uldze na stronie podatki.gov.plZaleca się indywidualną interpretację podatkową podatnika.

 

Luksusowe apartamenty przy Królewieckiej 21c
Zapytaj o szczegóły 570-555-552
krolewiecka21c.pl

 

 

 

 

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Galeria / Lofty w trakcie budowy. Aktualny stan robót ( zdjęć 12 )
Dodano: 2022-06-23 | _INFO_ELBLAG_PL

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.