Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

7 Lipca, Czwartek, Cyryl, Metody, Estera

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Kierowca zmarł na miejscu. Jego auto uderzyło w drzewo

17.06.2022, 14:54:00
Kierowca zmarł na miejscu. Jego auto uderzyło w drzewo
fot. Komenda Powiatowa PSP w Sztumie

16 czerwca 2022 roku o godzinie 15:07 doszło do wypadku drogowego na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Koślinka – samochód bez hamowania wpadł na drzewo. Kierowca w wyniku uderzenia został wyrzucony z auta.

 

Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP ze Sztumu, OSP KSRG Szropy, Policję oraz ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej stwierdzono, że w wyniku wypadku samochód osobowy jest mocno uszkodzony, kierowca pojazdu poza pojazdem bez oznak życia.

Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzielenia KPP. Pomimo prowadzenia akcji resuscytacyjnej kierowca nie przeżył. Droga na czas działań była zablokowana.

 

W działaniach trwających dwie godziny brały udział 3 zastępy straży pożarnej policja, Państwowe Ratownictwo Medyczne, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

 

Komenda Powiatowa PSP w Sztumie

 

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.