Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Maja, Piątek, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Rusza siłownia MOSiR-u

20.01.2022, 12:36:00
Rusza siłownia MOSiR-u
Fot. MOSiR

Szukasz atrakcyjnego miejsca do treningu w przystępnej cenie? Chciałbyś poprawić formę, ale nie masz sprzętu? Skorzystaj z nowej siłowni, która otwiera się na Lodowisku Helena w Elblągu. Kameralna atmosfera i wejście jedynie za 4 zł, to tylko część jej wielu atutów. 


To jest ten moment, aby przyspieszyć realizację postanowień noworocznych. Część z nich rzecz jasna dotyczy poprawy naszej sylwetki. W czasie wakacji chcemy bowiem z dumą pochwalić się swoimi osiągnięciami. Jeżeli tak jak inni planujesz stać się lepszą wersją siebie, odwiedź naszą siłownię. Znajdziesz tam wszystko to, co Ci będzie potrzebne. 


Siłownia MOSiR-u zlokalizowana jest w sali na parterze Lodowiska Helena. Dawna sala do tenisa stołowego zyskała więc nowe, odświeżone wnętrze i niezbędne wyposażenie treningowe. Mowa tu o sprzęcie cardio oraz siłowym. 


W strefie siłowej będzie można skorzystać z maszyn do ćwiczeń wszystkich partii mięśni: brzuch, plecy, nogi, klatka, barki, biceps i triceps. Na dodatek znajdziesz tam maszyny izolowane, sprzęt na wolny ciężar oraz różne inne akcesoria do treningu. W strefie Cardio posiadamy ergometr pływacki. Natomiast w centralnej części siłowni są dwa atlasy, na których wykonasz całościowy plan treningowy. Atutem lokalizacji jest także bliski parking i zaplecze sanitarne w budynku (szatnie i prysznic). 
Siłownia MOSiR-u będzie czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 17-21, natomiast w sobotę i niedzielę 8-20. Pojedyncze wejście to koszt tylko 4 zł. W tej cenie możesz korzystać z siłowni tyle ile chcesz, w godzinach otwarcia (tak, w weekend możesz być cały dzień). Jest również możliwość rezerwacji w tygodniu w godzinach 8-17 w kasie lodowiska, pod numerem 55 625 63 13.
A jeżeli chcesz ćwiczyć regularnie, możesz skorzystać z karnetu. Cena karnetu miesięcznego to 40 zł, a 3-miesięcznego to 100 zł.

 

Przyjdź i już teraz rozpocznij przygodę z treningiem. 


W związku z sytuacją wywołaną przez pandemię dokładamy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom korzystającym z obiektów sportowych MOSiR. Prosimy o zachowanie minimum 1,5 metra odstępów, zakrywanie ust i nosa w obiektach zadaszonych (poza zajęciami sportowymi) oraz o stosowanie się do poleceń obsługi, komunikatów zamieszczonych na terenie obiektów i wytycznych zawartych w aktualnie obowiązującym rozporządzeniu Rady Ministrów.

MOSiR

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.