Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Maja, Piątek, Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Minister Zdrowia: Wkroczyliśmy w 5 falę. Wprowadzamy przejście na pracę zdalną

19.01.2022, 21:35:00
Minister Zdrowia: Wkroczyliśmy w 5 falę. Wprowadzamy przejście na pracę zdalną
Fot. twitter.com/MZ_GOV_PL

- Nie tylko wkroczyliśmy w 5 falę, ale prognozujemy, że będzie ona się bardzo dynamicznie rozwijała – mówił Minister Zdrowia Adam Niedzielski podczas zwołanej dziś (19.01.) konferencji prasowej.

Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś wykrycie ponad 30,5 tys. nowych przypadków zakażenia koronawirusem (1034 dotyczy województwa warmińsko-mazurskiego, 53 Elbląga).

- Mamy 30 586 nowych i potwierdzonych przypadków koronawiruas. Ten wynik jest większy niż statystyki monitorowane podczas 4 fali na jesieni ubiegłego roku – zaznaczył Adam Niedzielski.

Dzisiejsze statystyki dotyczące COVID-19, jak stwierdził Minister, są bardzo poważne. - Nie tylko wkroczyliśmy w 5 falę, ale prognozujemy, że będzie ona się bardzo dynamicznie rozwijała – podkreślił.
 

Widzimy, że bardzo dynamicznie rośnie liczba zleceń na kolejne badania w kierunku COVID-19. To przyrosty, z jakimi nie mieliśmy do czynienia

 

– dodał Adam Niedzielski.


Podczas konferencji Minister Zdrowia przyznał, że obecna sytuacja wymaga wprowadzenia pracy zdalnej.


 

Wprowadzamy, tam gdzie to możliwe, przejście na pracę zdalną w administracji publicznej. Ten scenariusz, który się realizuje, przy wyniku ponad 30 tys. przypadków, jest bardzo niebezpieczny i wymaga bardzo odpowiedzialnej postawy. Musimy ściśle zachowywać zasady DDM (Dezynfekcja, Dystans, Maseczki – przy.red.)

 

– mówił Adam Niedzielski.Minister przyznał, że Rząd będzie apelować do wszystkich pracodawców, aby wprowadzili pracę zdalną jeśli mogą zrobić to bez przeszkód.

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2022 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.