Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Hotel Elbląg przeszedł do sieci Focus. Na obiekcie pojawił się już nowy szyld

11.09.2021, 10:27:00
Hotel Elbląg przeszedł do sieci Focus. Na obiekcie pojawił się już nowy szyld
fot. KJ
Hotel Elbląg zmienił się w Focus Hotel Premium Elbląg. Spółka należącą do notowanej na giełdzie Grupy Kapitałowej Immobile wydzierżawiła obiekt na 15 lat. Dziś (10 września) zawieszono szyld z nazwą sieci hoteli.
 
Focus Hotels można odwiedzić w Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi, Gdańsku, Chorzowie, Sopocie, Poznaniu, Lublinie oraz Inowrocławiu. Focus Hotel Premium Elbląg to pierwszy obiekt sieci Focus, który powstał w województwie warmińsko-mazurskim.
 
Jak informuje sieć Focus Hotels spółka ma w planach poniesienie nakładów na podwyższenie standardu hotelu w celu ugruntowania jego pozycji lidera na lokalnym rynku.
 
Czterogwiazdkowy hotel ma 85 pokoi (w tym 74 pokoi standard, 6 pokoje premium i 5 apartamentów) oraz 3 sale konferencyjne i VIP room. - Standardowe wyposażenie obejmuje: telefon z możliwością zamówienia bezpłatnego budzenia, LCD TV-SAT, bezpłatny internet Wi-Fi oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty i bezpłatną wodę mineralną. Łazienki wyposażone są w kabiny prysznicowe lub wanny, a dodatkowo dla większego komfortu w każdej łazience znajduje się suszarka do włosów, kapcie, i szlafroki – podano n na focushotels.pl. - By umożliwić naszym gościom jak najlepszy wypoczynek wszystkie pokoje wyposażone zostały w zasłony typu blackout
 
W hotelu znajduje się restauracja Dom Królów. - To wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Elbląga. Nasze menu zostało docenione przez znawców sztuki kulinarnej, dzięki czemu lokal znalazł się w prestiżowym przewodniku Gault&Millau – czytamy na focushotels.pl.
 
Ponadto w obiekcie działa strefa wellness&spa, basen, sauna i sala fitness. - W strefie wellness do dyspozycji gości oddano basen z przeciwprądem, masażery wodne, saunę parową oraz suchą, jacuzzi i salkę fitness – wymieniano na focushotels.pl.
 

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.