Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Zatrzymani za rozbój w Krynicy Morskiej - zobacz film i zdjęcia

02.09.2021, 13:33:00
Zatrzymani za rozbój w Krynicy Morskiej - zobacz film i zdjęcia
Fot. nowydworgdanski.policja.gov.pl

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju na właścicielu restauracji w Krynicy Morskiej. Mężczyźni usłyszeli zarzuty m.in. za rozbój, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, uszkodzenia mienia oraz kierowania samochodem mimo obowiązującego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.
 

28 sierpnia w nocy dyżurny nowodworskiej policji otrzymał zgłoszenie o tym, że mężczyźni demolują mieszkanie i wynoszą z niego jego wyposażenie. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zauważyli samochód, którym jechali podejrzani mężczyźni. Funkcjonariusze dali kierującemu sygnały do zatrzymania, mężczyzna zignorował polecenie i zaczął uciekać. Policjanci na terenie powiatu zorganizowali punkty . Kierowca, podczas ucieczki, staranował jeden z punktów blokadowych, uderzając w radiowóz.
 

Do pościgu dołączyli się inni policjanci, którzy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 28 i 49 lat, mężczyźni byli pijani. Kierowca miał ponad promil alkoholu w organizmie i obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia samochodów. Policjanci, którzy pracowali nad tą sprawą, ustalili ponadto, że zatrzymany przez nich 28 i 49- latek brali udział w rozboju, do którego doszło w Krynicy Morskiej. Sprawcy napadli na właściciela jednej z restauracji i ukradli mu pieniądze oraz dokumenty.

Zatrzymanych mężczyzn funkcjonariusze doprowadzili do prokuratury. Zatrzymani usłyszeli zarzuty, m.in. rozboju, uszkodzenia mienia, niezatrzymania się do kontroli drogowej, kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, kierowania samochodem mimo obowiązującego sądowego zakazu prowadzenia pojazdów oraz kradzieży wyposażenia mieszkania. Mężczyźni zostali, tymczasowo aresztowani.

 

 

 

Żródł: KP Policji w NDG

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.