Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Deweloper chce wybudować trzy bloki przy ul. Bożego Ciała

23.07.2021, 18:59:00
Deweloper chce wybudować trzy bloki przy ul. Bożego Ciała

W Elblągu planowana jest kolejna inwestycja mieszkaniowa. Tym razem chodzi o budowę trzech bloków przy ul. Bożego Ciała. 

 

Najwyższy z budynków miałby siedem kondygnacji, a najniższy pięć. Łącznie ma się w nich znaleźć ok. 80 mieszkań, a także garaże podziemne. Inwestor chce również wybudować dodatkowo 15 ogólnodostępnych miejsc postojowych w ciągu ulicy Bożego Ciała, wymienić część nawierzchni na tej ulicy, a także przebudować ciągi piesze na skrzyżowania ulic Robotniczej i Królewieckiej. 

 

Inwestycja jest na początkowym etapie. Obecnie deweloper zwrócił się do miasta z wnioskiem o ustalenie lokalizacji inwestycji mieszkaniowej polegającej na budowie przy trzech budynków wielorodzinnych przy ul. Bożego Ciała. Uwagi do wniosku można kierować do Prezydenta Miasta Elbląga w formie elektronicznej na adres: dua@umelblag.pl lub w formie pisemnej na adres Departamentu Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Elblągu w terminie 21 dni od daty ukazania się informacji, czyli od 23 lipca.

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.