Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

17 Września, Piątek, Justyna, Narcyz, Franciszek

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elblążanie oczy do góry. Nad nami skoczkowie spróbują ustanowić rekord świata

22.07.2021, 08:00:00
Elblążanie oczy do góry. Nad nami skoczkowie spróbują ustanowić rekord świata
Fot. Adrian Sajko ( archiwum redakcji )

Niebo nad Elblągiem niebawem stanie się sceną niezwykłego spektaklu. Skoczkowie spadochronowi pojawią się w naszym mieście, aby podjąć próbę ustanowienia rekordu świata w formacji lecącej za samolotem. To nie koniec atrakcji. W ciągu pięciu dni wykonają wspólnie blisko tysiąc skoków, również w nocy, w oświetlonych kombinezonach. Elblążanie oczy do góry. Przed nami Baltic Wingsuit Meet vol.2 


 

Wydarzenie rozpocznie się 23 i potrwa do 27 sierpnia. W tych dniach do Elbląga ponownie zawitają najlepsi skoczkowie z Polski, a jeśli pandemia na to pozwoli, również z zagranicy. 

 

Po raz drugi organizujemy to wydarzenie w Elblągu. Poprzednia cieszyła się zainteresowaniem również wśród samych mieszkańców, którzy przyglądali się naszym wyczynom. Tym razem impreza będzie dwa razy większa. Potrwa dłużej, będzie więcej uczestników, jak i samych skoków

 

- mówi Piotr Walasek, organizator wydarzenia. 
 

Wingsuiterzy, którzy pojawią się w Elblągu, planują wspólnie wykonać około 1000 skoków w różnych formacjach, nie tylko nad miastem, ale również nad Zalewem Wiślanym. Na zakończenie wydarzenia spróbują polecieć w formacji za samolotem AWF i ustanowić nowy rekord świata. Nie oznacza to, że wcześniej nie będzie powodów, aby spojrzeć w niebo. 

 

W planach mamy również m.in. skoki formacją nad Elblągiem w nocy w oświetlonych kombinezonach. To, co pokażemy nad Elblągiem to coś, czego w Polsce wcześniej nie było. Takie rzeczy widuje się w świecie podczas imprez Red Bull. To będzie naprawę duża rzecz, również dla miasta

 

- dodaje Piotr Walasek.

 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
Hello World

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.