Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Stycznia, Środa, Fabian, Sebastian

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Ostatnie pożegnanie Lucyny Szmurło

05.01.2021, 20:24:00
Ostatnie pożegnanie Lucyny Szmurło
Fot. Adrian Sajko

Dziś, 5 stycznia, na cmentarzu Dębica, odbyło się ostatnie pożegnanie Lucyny Szmurło - byłej wiceprezydent Elbląga, radnej i prezeski Elbląskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.


Lucyna Szmurło była współzałożycielką Fundacji Elbląg. Przez siedem lat pełniła funckję prezeski Elbląskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.


Była zaangażowana w lokalną politykę. Była współzałożycielką elbląskich struktur Platformy Obywatelskiej. W 2006 r. ówczesny Prezydent Elblaga Henryk Słonina zaproponował Lucynie Szmurło stanowisko wiceprezydent naszego miasta. Elblążanka pełniła tę funkcję przez rok.


Lucyna Szmurło zmarła w wieku 69 lat. Dziś odbyło się ostatnie pożegnanie elblążanki. O godz. 13.00 w Kościele św. Floriana przy ul. Wyżynnej odbyła się msza, a w nowej części cmentarza Dębica pogrzeb.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.