Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Stycznia, Środa, Fabian, Sebastian

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Podpalił w aucie 27-letnią kobietę

03.12.2020, 14:26:00
Podpalił w aucie 27-letnią kobietę

Elbląska prokuratura chce, aby mężczyzna, który podpalił siedzącą w aucie 27-latkę, odpowiedział za usiłowanie zabójstwa. Grozi mu za to nawet dożywocie. Kobietę udało się uratować, ale doznała rozległych poparzeń ciała. 

 

 

Do dramatycznego zdarzenia doszło w nocy z 4 na 5 października tego roku w Elblągu. Młoda kobieta znajdująca się w aucie została oblana łatwopalną substancją i podpalona. Ratownikom, którzy przybyli na miejsce udało się ją uratować. 27-latka doznała jednak rozległych poparzeń. 

 

Z dokonanych w sprawie ustaleń wynika, że sprawca wylał na ubranie pokrzywdzonej substancję łatwopalną, a następnie podpalił ją w czasie kiedy znajdowała się ona wewnątrz samochodu osobowego, którego nie mogła opuścić o własnych siłach. W efekcie podpalenia pokrzywdzona doznała ciężkich obrażeń ciała w postaci rozległych poparzeń. Wskutek niezwłocznego udzielenia pokrzywdzonej specjalistycznej pomocy medycznej nie doszło do jej śmierci. Ustalony sprawca zdarzenia zatrzymany został przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu

 

- informuje Prokuratura Okręgowa w Elblągu.

 

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Elblągu, która prowadzi w tej chwili postępowanie przygotowawcze przeciwko mężczyźnie.

 

 

Zatrzymanemu przedstawiony został zarzut dopuszczenia się przez niego zbrodni usiłowania zabójstwa za popełnienie której, może być mu wymierzona surowa kara pozbawienia wolności w wymiarze od 8 lat pozbawienia wolności do nawet dożywotniego pozbawienia wolności

 

 

- dodaje elbląska prokuratura.

 

Aktualnie w sprawie realizowane są dalsze niezbędne czynności procesowe zmierzające do kompleksowego wyjaśnienia okoliczności zaistniałego zdarzenia, informuje Prokuratura Okręgowa w Elblągu. Do tematu wrócimy.

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.