Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Stycznia, Środa, Fabian, Sebastian

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Profesjonalna dezynfekcja na poziomie medycznym

28.11.2020, 11:36:00
Profesjonalna dezynfekcja na poziomie medycznym

Większość z nas boi się o swoje zdrowie oraz zdrowie najbliższych. Stresujemy się czystością w miejscu pracy, w komunikacji miejskiej czy innych miejscach publicznych, wszędzie podświadomie widzimy bakterie i wirusy. Każdego dnia staramy się dbać o higienę w naszym otoczeniu. Teraz możemy zrobić to bezpiecznie i profesjonalnie, korzystając z usług specjalistycznej firmy.
 

Firma dezynfekcja24elblag powstała w kwietniu 2020 r w odpowiedzi na trudną sytuację epidemiologiczną oraz wyraźne braki na rynku takich właśnie usług.

Wykorzystujemy nowoczesne certyfikowane urządzenia skuteczne i bezpieczne metody dezynfekcji takie jak: zamgławianie HPV ULV, oprysk elektrostatyczny, ozonowanie.

W ciągu kilku miesięcy ciężkiej pracy i szkoleń opracowaliśmy własne procedury wykonywanych zabiegów.


Dla 100 % skuteczności dezynfekcję wykonujemy wieloetapowo. Zabieg zaczyna się od punktowego oprysku elektrostatycznego wybranych elementów takich jak: klamki, framugi, uchwyty, sanitariaty, krzesła, inne elementy powierzchni najczęściej dotykane dłońmi.


Drugą procedurą jest odświeżanie pomieszczeń ozonem, sprawdza się to wyjątkowo dobrze w pomieszczeniach z wykładzinami, dywanami, tapicerką, w pomieszczeniach gdzie czuć dym papierosowy czy inny przykry zapach.


Trzecim etapem jest dekontaminacja HPV, wysokiej klasy urządzenie miesza powietrze z płynnych nadtlenkiem wodoru H2O2, 6% lub 12 % wytwarzając tzw. suchą mgłę wnikającą i dezynfekującą nawet najmniejsze zakamarki pomieszczenia. Ta procedura dedykowana jest w szczególności do pomieszczeń z elektroniką, biur, placówek medycznych, karetek czy gabinetów kosmetycznych. Metoda jest w pełni bezpieczna zarówno dla ludzi jak i sprzętu elektronicznego .


Kolejna z wykorzystywanych procedur to zamgławianie ULV zimną mgłą nadtlenku wodoru , metoda dedykowana głównie do dużych obiektów, klatek schodowych, hal, korytarzy, sal lekcyjnych, wszędzie tam gdzie zawilgocenie powierzchni i przestrzeni nie stanowi problemu.


Główną substancją używaną do dezynfekcji jest nadtlenek wodoru H2O2, 12 % lub 6% stabilizowany, z dodatkiem srebra, lub czysty. Nadtlenek wodoru zwany także perhydrolem to zwykła woda utleniona w większym stężeniu niż ta używana w domu !

Jest to jedna z nielicznych bezpiecznych substancji spełniających wymagania rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia w zakresie specjalnych warunków i zaleceń dot. postępowania przy udzielaniu świadczeń w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.


Nie rekomendujemy żadnych tanich lamp kupionych w internecie, chińskich ozonatorów, podejrzanych ekologicznych substancji – tylko same sprawdzone procedury i środki.


Cena usługi w zależności od parametrów pomieszczenia zaczyna się od 99 groszy + vat za 1 m3


Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów, kom. 5000 55 043

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.