Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

20 Stycznia, Środa, Fabian, Sebastian

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Bezpłatne porady psychologiczne - zobacz film

28.11.2020, 12:36:00
Bezpłatne porady psychologiczne - zobacz film

W tym trudnym czasie pandemii chcemy wspierać tych, którzy leczą i wspierają osoby chore. W związku z tym, Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna serdecznie zaprasza na krótki film pt. „Jak sobie radzić z agresją pacjenta” 

 


 

Film zrealizowany został przez pracowników kierunku Psychologia, który już od dwóch lat prowadzony jest na EUH-E. Film wraz z prezentacją adresowany jest szczególnie do pracowników służby zdrowia: lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych.

 

Już od teraz, w KAŻDY CZWARTEK (do końca grudnia, z wyjątkiem 24.12.2020 r.) w GODZINACH od 16.00 do 17.30 pod numerem telefonu 608-018-008 NIEODPŁATNEGO WSPARCIA psychologicznego W ZAKRESIE RADZENIA SOBIE ZE STRESEM PANDEMII COVID - 19 będzie udzielał psycholog, wykładowca Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej dr Ryszard Makarowski, profesor EUH-E.

 


Zapraszamy do kontaktu!

 

 

MS

 

Artykuł sponsorowany

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.