Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Września, Środa, Tekla, Boguslaw

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

W pierwszym sparingu Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 2:3 (zobacz zdjęcia)

06.09.2020, 11:15:00
W pierwszym sparingu Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 2:3 (zobacz zdjęcia)
Fot. Adrian Sajko
Wczoraj, 4 września, na Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej Trefl Gdańsk rozegrał pierwszy sparing ze Ślepskiem Malow Suwałki. W piątkowym starciu lepsza okazała się drużyna z Suwałk. Zobacz zdjecia.
 

Sparing z trybun mogli oglądać kibice.

Zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz stosujemy się do zaleceń oraz obostrzeń związanych z organizacją imprez sportowych w tym trudnym dla wszystkich czasie, dlatego też postanowiliśmy udostępnić 800 miejsc, czyli co drugie miejsce na dwóch trybunach

– informuje Andrzej Bugajny, dyrektor MOSiR.


Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki 2:3 (22:25, 16:25, 25:22, 25:21, 12:15)
 
Trefl Gdańsk: Lipiński B., Wlazły, Kozub, Mika, Mordyl, Crer, Olenderek (libero) oraz Lipiński S, Sasak Reichert, Janikowski
 
Ślepsk Malow Suwałki: Waliński, Tuaniga, Bołądź, Rousseaux, Rudzewicz, Sacharewicz, Czunkiewicz / Filipowicz (libero) oraz Kaczorowski, Gonciarz, Rohnka, Klinkenberg
 
Dziś, o godz. 13.00, odbędzie się drugi sparing. Zakup biletów jest możliwy poprzez stronę hsw.elblag.pl, w panelu: REZERWACJA BILETÓW. Kupiony bilet będzie wysłany w formie PDF z dedykowanym kodem kreskowym. Nie ma konieczności drukowania biletu, przy wejściu na obiekt wystarczy wyświetlić bilet na ekranie telefonu.


Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wczorajszego sparingu.

 

 

 

 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / TREFL GDAŃSK - ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 2:3 ( zdjęć 90 )
Dodano: 2020-09-06 | Fot. Adrian Sajko

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.