Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Września, Środa, Tekla, Boguslaw

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Gwiazdy siatkarskiej PlusLigi w Elblągu

03.09.2020, 11:13:00
Gwiazdy siatkarskiej PlusLigi w Elblągu

W piątek i sobotę, 4 i 5 września, Elbląg opanują siatkarskie emocje. Trefl Gdańsk zmierzy się bowiem w ramach przedsezonowych meczów sparingowych w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR ze Ślepskiem Malow Suwałki


Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie w barwach gdańszczan oglądać będziemy dwóch mistrzów świata z 2014 r. Mariusza Wlazłego i Mateusza Mikę, a drużynę już drugi rok z rzędu prowadzi jedna z najważniejszych postaci polskiej siatkówki XXI wieku Michał Winiarski. Spotkania Trefla z suwalczanami z trybun hali będzie mogło obejrzeć ograniczona liczba 800 kibiców.


– Zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz stosujemy się do zaleceń oraz obostrzeń związanych z organizacją imprez sportowych w tym trudnym dla wszystkich czasie, dlatego też postanowiliśmy udostępnić 800 miejsc dla Państwa komfortu oraz bezpieczeństwa

– informuje Andrzej Bugajny, dyrektor MOSiR.


Bilety są już dostępne, a zakup ich będzie możliwy poprzez stronę https://hsw.elblag.pl/ w panelu: REZERWACJA BILETÓW. Każdy kupiony bilet będzie wysłany w formie PDF z dedykowanym kodem kreskowym. Nie ma konieczności drukowania biletu, przy wejściu na obiekt wystarczy wyświetlić bilet na ekranie telefonu.


Sezon 2020/2021 siatkarskiej PlusLigi rusza w weekend 12-13 września. Tydzień wcześniej dwie drużyny ligi mistrzów świata zawitają do Elbląga, by zmierzyć się w meczach sparingowych. Przed elbląską publicznością w piątek i sobotę (4 i 5 września) zaprezentują się Trefl Gdańsk i Ślepsk Malow Suwałki. To oznacza, że w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR oglądać będziemy m.in. ikonę polskiej siatkówki Mariusza Wlazłego i mistrza świata z 2014 r. Mateusza Mikę po stronie gdańszczan oraz trzykrotnego mistrza Belgii Tomasa Rousseaux i reprezentanta Polski Bartłomieja Bołądzia wśród suwalczan. Mecze rozpoczną się odpowiednio o godz. 18:00 w piątek oraz o 13:00 w sobotę. Oba sparingi będą otwarte dla publiczności, a zgodnie z rozporządzeniami rządowymi na trybunach udostępnione zostanie dla kibiców ograniczona liczba miejsc .

Sprzedaż biletów na obydwa spotkania już ruszyła, a wejściówki są dostępne na stronie w panelu

 


Trefl Gdańsk już po raz kolejny zaprezentuje się przed elbląską publicznością, ale pierwszy raz pod wodzą trenera Michała Winiarskiego. Wcześniej gdańszczanie w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR rywalizowali w 2015 i 2016 roku w przedsezonowym Turnieju Czterech Trenerów, a także w ramach eliminacji do ćwierćfinału Pucharu Polski. Z kolei w październiku 2018 r. „gdańskie lwy” po raz pierwszy rozegrały w Elblągu starcie o punkty PlusLigi. Wówczas podopieczni Andrei Anastasiego podejmowali Indykpol AZS Olsztyn i stworzyli niesamowite widowisko, które ostatecznie rozstrzygnęli na swoją korzyść dopiero w tie-breaku, przy dopingu ponad dwóch tysięcy kibiców.


Suwalczanie do najwyższej klasy rozgrywkowej awansowali rok temu, ale już w swoim pierwszym sezonie w PlusLidze zanotowali zwycięstwa z m.in. PGE Skrą Bełchatów, czy Asseco Resovią Rzeszów. W Elblągu obie drużyny na pewno dostarczą kibicom ogromnych emocji, chcąc jak najlepiej zaprezentować się w przedsezonowych sprawdzianach, choć dla Trefla tegoroczny okres przygotowawczy jest bardzo nietypowy z uwagi na problemy z koronawirusem. Na szczęście gdańscy zawodnicy kolejno wracają do trenowania, a 4 i 5 września na pewno wystąpią w Elblągu już w pełnym składzie.


Szykujemy się na kolejne w naszym mieście wspaniałe siatkarskie widowisko!


Zapraszamy do zakupu biletów w cenach: 10 zł bilet ulgowy oraz 15 zł bilet normalny. Bilety można kupić na stronie

w panelu: rezerwacja biletów.

 


Tekst i fot. Trefl Gdańsk i MOSiR

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.