Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

9 Sierpnia, Niedziela, Klara, Roman, Romuald

Menu głównezulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Poznaj ofertę Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Elblągu

04.07.2020, 19:38:00
Poznaj ofertę Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Elblągu

Istniejemy od 1946 roku, będąc najstarszą szkołą zawodową w Elblągu. Nasi absolwenci bez trudu odnajdują się na rynku pracy. Pełnią oni różnorodne funkcje – od szeregowych pracowników, poprzez kierowników i szefów, po właścicieli małych zakładów i dużych znanych firm.
 

NASZE ATUTY:
 

 • posiadamy nowoczesne pracownie dydaktyczne: ruchu drogowego, rysunku technicznego, pojazdów samochodowych
 • oferujemy kompleks sportowy Orlik
 • realizujemy praktyczną naukę zawodu w renomowanych firmach i autoryzowanych salonach samochodowych: KIA, SKODA, FIAT, PEUGEOT, FORD, TOYOTA 
 • proponujemy żywienie w stołówce szkolnej
   

OFERTA KSZTAŁCENIA

TECHNIKUM
 

 • TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH – zna działanie i budowę pojazdów, poznaje najnowsze technologie i metody diagnostyczne stosowane w motoryzacji.
 • TECHNIK ODLEWNIK - przygotowuje, projektuje i nadzoruje proces powstawania odlewów.
   

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
 

 • MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH – obsługuje i naprawia pojazdy samochodowe. Zna wyposażenie elektryczne samochodów, przepisy ruchu drogowego i techniki kierowania pojazdami oraz obowiązujące przepisy dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej.
 • ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - diagnozuje oraz naprawia systemy sterowania silnikiem oraz układy bezpieczeństwa i komfortu jazdy; instaluje i uruchamia w samochodzie elektryczne i elektroniczne urządzenia sterujące, zabezpieczające i sygnalizujące.
 • LAKIERNIK SAMOCHODOWY- rozpoznaje uszkodzenia i naprawia wady powłok lakierniczych, oczyszcza i zabezpiecza samochód przed korozją.
 • ELEKTRYK -  montuje, uruchamia i ocenia stan techniczny maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonuje instalacje elektryczne.
 • KIEROWCA – MECHANIK - wykonuje prace związane z obsługą środków transportu drogowego, obsługuje i naprawia pojazdy samochodowe, dba o bezpieczny transport ludzi i towarów, jest specjalistą w zakresie logistyki transportu i spedycji.
 • OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH - obsługuje  nowoczesne maszyny do obróbki skrawaniem. Są to zarówno maszyny sterowane cyfrowo bądź programowo, jak i tradycyjne obrabiarki służące do kształtowania przedmiotów z metalu i tworzyw sztucznych.
 • BLACHARZ SAMOCHODOWY – przygotowuje pojazd do naprawy, naprawia lub wymienia uszkodzone elementy nadwozia.
 • MODELARZ ODLEWNICZY - zajmuje się tworzeniem modeli elementów odlewanych wykonywanych z drewna, metalu, tworzyw sztucznych i gipsu. 
 • OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH - kontroluje proces odlewania, wykonuje proste naprawy, regulacje i konserwacje maszyn i urządzeń odlewniczych, wykrywa wady odlewów, analizuje ich przyczyny.
   

więcej informacji na stronie: http://zsz1.elblag.eu/    
adres: ul. Robotnicza 173   82-300 Elbląg
nr telefonu: 55 625 64 01
e-mail: zsz1@elblag.eu 


ZOBACZ INFORMATOR 2020

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.