Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

4 Lipca, Sobota, Elzbieta, Malwina, Teodor

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Poznaj ofertę Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu

29.06.2020, 13:44:00
Poznaj ofertę Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu

Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu co roku opuszcza ponad 150 absolwentów, dostarczając na rynek pracy wysoko wykwalifikowanych pracowników. Każdy z nich z dumą podkreśla, że ukończył szkołę znaną z wysokiej jakości kształconych tam specjalistów. Na naszych absolwentów czeka Polska i Europa.

Szkoła kształci w zawodach:

TECHNIKUM
 

 • Technik żywienia i usług gastronomicznych - wybierając ten zawód w trakcie nauki zdobędziesz umiejętności w zakresie organizacji, nadzoru i kierowania pracą podległego personelu w zakresie produkcji gastronomicznej i obsługi konsumentów. Poznasz zasady układania jadłospisów i zestawów potraw oraz prowadzenia dokumentacji rachunkowej zakładu gastronomicznego.
   
 • Technik Fotografii i Multimediów - absolwenci tego kierunku będą posiadać pełne uprawnienia do podjęcia pracy w: laboratoriach fotograficznych i kryminalistycznych; w przemyśle fotooptycznym, optycznym, fotochemicznym oraz optoelektronicznym; telewizji, wytwórniach filmowych; agencjach fotograficznych i reklamowych.
   
 • Technik Hotelarstwa - zdobędziesz umiejętności w zakresie planowania i realizacji usług w recepcji i dziale służby pięter, czyli przygotowania oferty i sprzedaży usług hotelarskich, prowadzenia korespondencji i obsługi nowoczesnego sprzętu, oraz będziesz biegle posługiwał się dwoma językami obcymi w zakresie słownictwa zawodowego. 
   
 • Technik Obsługi Turystycznej - zdobędziesz umiejętności w zakresie przygotowania imprezy turystycznej, przygotowania programu, sporządzenia kalkulacji, zamówienia świadczeń oraz jej promocji. Nauczysz się biegłego posługiwania się dwoma językami obcymi w zakresie słownictwa zawodowego. 
   
 • Technik Eksploatacji Portów i Terminali - zdobędziesz umiejętności w zakresie obsługi podróżnych w portach i terminalach Nauczysz się organizowania i prowadzenia prac związanych z przeładunkiem i magazynowaniem towarów i ładunków w portach i terminalach morskich, rzecznych, samochodowych, kolejowych i lotniczych.


BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
 

 • Kucharz - nabędziesz umiejętności w zakresie przygotowywania typowych potraw i napojów w różnorodnych zakładach gastronomicznych oraz przedsiębiorstwach zajmujących się przygotowywaniem i produkcją wyrobów i półproduktów kulinarnych.
   
 • Cukiernik - nauczysz się wykonywania czynności produkcyjno-technologicznych, związanych z wypiekiem ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtach.
   
 • Kelner - zdobędziesz umiejętności profesjonalnej obsługi klientów w zakładach gastronomicznych, właściwego nakrycia stołu. Będziesz przygotowany do prowadzenia dokumentacji sprzedaży i rozliczeń kelnerskich.
   
 • Piekarz - nauczysz się wykonywać czynności produkcyjno – technologiczne związane z wytwarzaniem różnego rodzaju pieczywa takiego jak: chleby, rogale, babeczki, bułki.
   
 • Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej - zdobędziesz umiejętności do wykonywania prac porządkowych w części noclegowej i pomocniczych w recepcji hotelu, dbać o czystość i odpowiedni stan techniczny w hotelu.
   

więcej informacji na stronie internetowej szkoły: www.zsgelblag.pl
adres: ul. Królewiecka 128   82-300 Elbląg
nr telefonu: 55 625 88 61
e-mail: zsg@elblag.eu 


ZOBACZ INFORMATOR 2020

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.