Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Stycznia, Wtorek, Marta, Henryk, Mariusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Makabryczna zbrodnia pod Nowym Dworem Gdańskim. Znaleziono zwłoki młodej kobiety

04.05.2020, 17:36:00
Makabryczna zbrodnia pod Nowym Dworem Gdańskim. Znaleziono zwłoki młodej kobiety
fot. archiwum redakcji

We wsi Piotrowo, koło Nowego Dworu Gdańskiego, odnaleziono zwłoki młodej kobiety. Ciało było rozczłonkowane i odarte ze skóry. Do zabójstwa przyznał się 20-latek. Mężczyzna, decyzją sądu, trafił do aresztu. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Do makabrycznej zbrodni doszło w okolicy Nowego Dworu Gdańskiego. We wsi Piotrowo odnaleziono rozczłonkowane i odarte ze skóry ciało młodej kobiety. Wiele wskazuje na, że są to zwłoki 23-latki pochodzącej z Łomży. Kobieta zaginęła na początku marca po tym, gdy miała wyjechać do swojego chłopaka w Nowym Dworze Gd., informją media.

Śledczy nie podają na razie tożsamości ofiary. Do pełnej identyfikacji zwłok potrzebne są jeszcze badania porównawcze DNA. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Gdańsku. Podejrzanym o dokonanie zabójstwa jest 20-letni Patryk D. 

Mężczyźnie postawiono zarzut z artykułu 148 kodeksu karnego, czyli dotyczący zabójstwa. Przyznał się on do popełnienia zbrodni. Decyzją sądu, w sobotę, 2 maja, 20-letni mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące, poinformował Dziennik Bałtycki.

Red

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2021 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.