Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

24 Maja, Niedziela, Joanna, Zuzanna, Milena

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Przyjechał pospacerować po plaży. Dostał mandat

06.04.2020, 18:28:00
Przyjechał pospacerować po plaży. Dostał mandat
fot. nowydworgdanski.policja.gov.pl

Od soboty (4.04) trwają na terenie powiatu nowodworskiego wzmożone działania ukierunkowane na powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa, a przede wszystkim na kontroli pojazdów, którymi mogą się poruszać osoby, które łamią przepisy zakazu przemieszczania się.

W sobotę, około godz. 15:50 w Rybinie, funkcjonariusze z Gdańska zatrzymali do kontroli pojazd m-ki Hyundai, którym podróżował 30-letni mieszkaniec województwa kujawsko – pomorskiego. W trakcie rozpytania na okoliczność podróży, oświadczył, że przyjechał pospacerować po plaży. W trakcie kontroli mężczyzna był nerwowy, co wzbudziło podejrzenia wśród policjantów. Nie mylili się. Przy 30-latku mundurowi znaleźli 3 gramy suszu roślinnego.

Po przebadaniu testerem okazało się, że była to marihuana. W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego, od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań. Zatrzymano również kierującemu prawo jazdy, a pojazd zholowano. 30-latek wczorajszą noc spędził w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Ponadto mężczyzna za złamanie zakazu przemieszczania się został ukarany mandatem karnym.
 

Apelujemy – W drodze o Wasze bezpieczeństwo #zostańcie w domu.

 

źródło: nowydworgdanski.policja.gov.pl

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.