Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

25 Maja, Poniedziałek, Joanna, Zuzanna, Milena

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Policjanci kontrolują wszystkie pojazdy w drodze na Mierzeję

06.04.2020, 11:27:00
Policjanci kontrolują wszystkie pojazdy w drodze na Mierzeję
fot. nowydworgdanski.policja.gov.pl

Na ternie powiatu nowodworskiego prowadzone są wzmożone działania kontrolno – prewencyjne w związku z wprowadzeniem obostrzeń związanych m.in. z ograniczeniami w przemieszczaniu się a także z zakazem korzystania z lasów, plaż, parków czy bulwarów. Policjanci pełnią posterunki stałe na dwóch drogach dojazdowych na teren Mierzei Wiślanej. Kontrolują wszystkie pojazdy, którymi mogą poruszać się osoby łamiące zakaz przemieszczania się. Działania ukierunkowane są na powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa.


W związku z wprowadzonymi obostrzeniami związanymi m.in. z ograniczeniami w przemieszczaniu się a także z zakazem korzystania z lasów, plaż, parków oraz bulwarów na terenie powiatu nowodworskiego dziś i jutro prowadzone są wzmożone działania kontrolno – prewencyjne. Nasi funkcjonariusze wspierani są przez funkcjonariuszy z Gdańska, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, funkcjonariuszy Straży Miejskiej oraz Gminnej, a teren Mierzei Wiślanej dodatkowo jest kontrolowany z powietrza przy użyciu drona jak również śmigłowca.

Policjanci pełnią posterunki stałe na dwóch drogach dojazdowych na teren Mierzei, tj. w Drewnicy i Rybinie. Mundurowi kontrolują wszystkie pojazdy, którymi mogą poruszać się osoby, które łamią przepisy zakazu przemieszczania się. W trakcie kontroli funkcjonariusze szczegółowo dopytują o cel podróży jak również powód wyjazdu z domu. Osoby, które wyjechały z domu bez powodu i celu, były zawracane.


Przypominamy, że kto naruszy przepisy, musi liczyć się z wysokimi karami pieniężnymi.


Apelujemy – W drodze o Wasze bezpieczeństwo #zostańcie w domu.

 

 

nowydworgdanski.policja.gov.pl

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.