Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

5 Lipca, Niedziela, Karolina, Antoni, Filomena

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Atrakcyjna działka w pobliżu jeziora Korsuń na sprzedaż

12.02.2020, 07:08:00
Atrakcyjna działka w pobliżu jeziora Korsuń na sprzedaż

Działka na sprzedaż pod zabudowę mieszkaniową w Kiersitach Gm. Rychliki, położona w pobliżu jeziora Korsuń 
 

Wójt Gminy Rychliki informuje, ogłoszony został przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż działki nr 4/36 o pow. 0,1224 ha, położonej w miejscowości Kiersity Gmina Rychliki. Działka położona jest w bliskiej odległości od jeziora Korsuń (ok. 60m), w odległości ok. 1,5  km od drogi wojewódzkiej nr 527 - Pasłęk – Dzierzgoń.  Sąsiedztwo stanowi zabudowa mieszkaniowa i tereny rolne. 

Przetarg ogłoszony został ma dzień 25 lutego 2020 roku, na godz. 1200 w Urzędzie Gminy w Rychlikach, pok. 4. Cena wywoławcza nieruchomości do przetargu: 39 948,00 zł netto. Do ceny osiągniętej w przetargu doliczony zostanie należny podatek VAT. 


Warunkiem przystąpienia do przetargu jest: wpłata wadium gotówką w kasie urzędu gminy lub przelewem na rachunek bankowy UG Rychliki, nr 95 8313 0009 0000 0374 3000 0030 Braniewsko - Pasłęcki Bank Spółdzielczy z/s w Pasłęku, w terminie do dnia 18.02.2020r.  


Bliższych informacji dotyczących przetargu można uzyskać w UG w Rychliki, tel. 55-248-81-50 lub 55 wew. 29, e-mail: nieruchomości@rychliki.pl.
                                                                                                                                                                                                         

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.