Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

4 Kwietnia, Sobota, Waclaw, Izydor, Benedykt

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Robert Biedroń został kandydatem na Prezydenta RP. Na trasie kampanii jest Elbląg

22.01.2020, 07:23:00
Robert Biedroń został kandydatem na Prezydenta RP. Na trasie kampanii jest Elbląg
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację do artykułu (fot. archiwum redakcji)
- Wczoraj, w Słupsku odbyła się Konwencja, która pokazała moc Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Partii Razem i Wiosny Roberta Biedronia. Te przy partie poparły Roberta Biedronia jako kandydata na Prezydenta RP. Od dziś zaczynamy tworzyć komitety – mówiła posłanka Monika Falej podczas zorganizowanej dziś konferencji prasowej.
 
Jeden z komitetów ma powstać w naszym mieście. - Komitety będą skupiać ludzi, którzy są nam życzliwi i będą chcieli współpracować w ramach kampanii – stwierdziła Monika Falej. - Pierwszy komitet, jaki zostanie założony na Warmii i Mazurach powstanie w Elblągu
 
 
Robert Biedroń pokazał, że chłopak z Krosna może osiągnąć bardzo dużo w Polsce. Może swoją pracą, zaangażowaniem, kompetencjami przejść drogę, by stanąć na czele trzech partii i być kandydatem na tak ważną funkcję, jedną z najważniejszych w kraju
 
– podkreśliła Monika Falej.
 
Posłanka zapowiedziała, że w najbliższym czasie planuje organizować wiele konferencji prasowych.
 
Teraz będziemy widzieć się bardzo często. W zależności od tego, kiedy będzie ogłoszony termin wyborów, wówczas będziemy rozmawiać o tym, kiedy Robert będzie mógł zawitać do Elbląga
 
– przyznała Monika Falej.
 
W czasie kampanii wyborczej, jak zapowiedziała Monika Falej, ma odbyć się spotkanie Roberta Biedronia z mieszkańcami naszego miasta.
 
 
 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.