Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

4 Kwietnia, Sobota, Waclaw, Izydor, Benedykt

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Giełda Winyli i Gadżetów Muzycznych w Galerii EL

22.01.2020, 07:20:00
Giełda Winyli i Gadżetów Muzycznych w Galerii EL

Miłośnicy słuchania muzyki z czarnej płyty będą mieli wyjątkową okazję na uzupełnienie kolekcji. W piątek 24 stycznia w Centrum Sztuki Galeria EL organizowana jest giełda, na której można będzie kupić , sprzedać, wymienić przede wszystkim płyty winylowe, ale i kasety, CD czy związane z muzyką gadżety. Spodziewanych jest kilku wystawców i kilka tysięcy płyt, a imprezę muzycznie okrasi m.in. muzyka elbląskiego reprezentanta elektroniki – projektu „Żuławy”, którego płyta „Horyzont” ukazała się właśnie w wydaniu winylowym.

 


Inicjatorami wydarzenia są dwaj kolekcjonerzy działający pod nazwami „Winyle dla Ciebie” i „Matt’a Winyl’a”, którzy w całej Polsce organizują takie właśnie spotkania, by umożliwić miłośnikom czarnych krążków znalezienie ulubionych nagrań, czasem rarytasowych wydań, jak również innych melomanów. Podczas takich wydarzeń nie brakuje zawierania nowych, muzycznych znajomości, a możliwość porozmawiania o muzyce i nośnikach z podobnymi sobie pasjonatami przy kawie, herbacie czy piwie stanowi dodatkowy walor.

 

W giełdzie w charakterze wystawców mogą wziąć udział inni posiadacze płyt. Wystarczy zapowiedzieć swoje uczestnictwo, żeby organizatorzy mogli przygotować odpowiednią ilość stanowisk. Podczas giełdy będzie możliwość przesłuchania i sprawdzenia płyty będącej obiektem zaciekawienia – przygotujemy system odsłuchowy.
Zainteresowanych wystawieniem swoich zbiorów prosimy o kontakt:
e-mail: wojtek@galeria-el.pl
tel. 55 625 67 80

 

Żuławy to projekt muzyczny elblążanina Macieja Olewniczaka, w którym realizuje swoją pasję związaną z muzyką elektroniczną. Nagrana przez Żuławy płyta „Horyzont” wydana została w wersji winylowej dzięki wsparciu finansowemu UM w Elblągu.
Żuławy zagrają podczas giełdy około godz. 18:00

 

Giełda Winyli i Gadżetów Muzycznych
Centrum Sztuki Galeria EL – Kuśnierska 6
24 stycznia 2020 w godz. 16:00 – 20:00
Wstęp wolny

Gorąco zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.