Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

25 Stycznia, Sobota, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Elblążanka finalistką „Szansy na Sukces”. Nikola Fiedor będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior?

10.09.2019, 19:00:00
Elblążanka finalistką „Szansy na Sukces”. Nikola Fiedor będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior?
źródło: facebook.com/MisjaEurowizjaPL
W pierwszym odcinku dziecięcej edycji „Szansy na sukces” młodzi uczestnicy zmierzyli się z repertuarem Majki Jeżowskiej. Serce wokalistki zdobyła 11-letnia Nikola Fiedor z Elbląga, która powalczy niebawem o występ na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach!
 
W programie "Szansa na sukces. Eurowizja Junior" udział biorą dzieci w wieku 9 - 14 lat. Zwycięzcy trzech pierwszych odcinków zmierzą się w finale, a zwycięzca będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.
 
O zwycięstwie decydować będzie głosowanie sms-owe.
 
Wczoraj, 8 września, w pierwszym odcinku wystąpiła m.in. 11-letnia Nikola Fiedor. Elblążanka nie miała łatwego zadania. To był jej pierwszy występ w talent show. Inni uczestnicy dali się już poznać szerszej publiczności.
 
Nikola Fiedor zaśpiewała piosenkę "Od rana mam dobry humor". Swoim wykonaniem zaskarbiła sobie serca jurorów (z Majką Jeżowską na czele) i zdobyła miejsce w finale.
 
Kolejnego zwycięzce poznamy w niedzielę, 15 września. Wówczas dzieci będą śpiewać piosenki zespołu Blue Cafe, a za dwa tygodnie Pawła Stasiaka z Papa Dance. A Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwicach.
 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.