Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

25 Stycznia, Sobota, Felicja, Rafal, Tymoteusz

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Wygraj spotkanie z Magdą Gessler 14 września (konkurs)

10.09.2019, 13:25:00
Wygraj spotkanie z Magdą Gessler 14 września (konkurs)
14 września, ok. godziny 17:00, w podziękowaniu dla wszystkich elblążan za tak pozytywne przyjęcie lodów ICE Queen przyjeżdża Magda Gessler, która będzie rozdawała lody za darmo! Z królową lodów będzie można zrobić sobie zdjęcie oraz otrzymać autograf. Natomiast wieczorem odbędzie się koncert wielkiej gwiazdy POP - Paulli!
 
Konkurs:
 
14 września Magda Gessler przybywa do Elbląga. Z tej okazji mamy dla Was konkurs z nagrodą.
 
Zrób zdjęcie lodów na tle miasta, wrzuć je na swoje media społecznościowe (INSTAGRAM lub FACEBOOK) z #ICEQUEENMAGDAGESSLER & wygraj spotkanie z samą Magda Gessler oraz voucher na 50 porcji lodów.
 
Wyniki konkursu ogłosimy na fanpage’u @ICEQUEENMAGDAGESSLER na FB oraz na Instagramie już 13 września! Spotkanie z naszą ICEQUEEN w Elblągu!

 


- Ale to jeszcze nie koniec atrakcji - przez cały dzień będą odbywały się koncerty! Wystąpi Zespół Diamenty oraz Yugine – mówi Rafał Zemke, właściciel lodów Ice Queen Madgy Gessler w Elblągu oraz prowadzący wydarzenia.
 
 
Niemożliwe stało się możliwe i jak otrzymałem wiadomość z Warszawy, że Pani Magda Gessler przyjedzie do Elbląga w podziękowaniu za naszą moc, energię i to co dla Niej robiliśmy przez całe wakacje – zamarłem. Nie przypuszczałem nigdy w życiu, że Pani Magda Gessler osobiście będzie nakładała lody elblążanom, rozdawała autografy, czy robiła sobie zdjęcia ze swoimi fanami
 
- dodał Rafał Zemke.
 
Restauracja Amore Mio, kawiarni Molto Bene i lodziarnia Ice Queen postanowili do Elbląga zaprosić ogromną muzyczną gwiazdę. - Bardzo chciałbym podziękować Paulli, że bez chwili wahania zgodziła się i przyjęła zaproszenie na koncert dla elblążan – przyznał Rafał Zemke.

Zobacz, jak Paulla osobiście zaprasza elblążan na koncert:
 
 
 
*Plan wydarzeń 14 września (sobota) 2019 roku:
16:00 – koncert Zespołu Diamenty.
17:00 – wizyta królowej lodów ICE QUEEN Magdy Gessler!
20:00 – koncert Yugine
21:00 – koncert wielkiej gwiazdy POP – Paulli!
*godziny mogą ulec zmianie, nie z winy organizatora.
 
Wstęp wolny ale warto rezerwować stoliki bo liczba miejsc w ogródkach jest ograniczona:
1) Kawiarnia Molto Bene – 511469120
2) Restauracja Amore Mio Włoska – 519426663
3) Restauracja Amore Mio Pizza & Grill – 796767400
 
Wszystkie informacje zawsze u Nas na fb!
Podczas tego dnia, rozdane zostanie 2000 balonów ICE QUEEN Magdy Gessler oraz rozlosowany zostanie Voucher o wartości 150 zł na kolację do „Restauracji Dom Królów” w Hotelu Elbląg!
 
Organizatorzy dziękują: Hotelowi Elbląg za goszczenie naszych gwiazd, firmie Bajka – florystyka i dekoracje, za przepiękne kwiaty dla naszych gwiazd oraz przygotowanie sceny i całej oprawy wizualnej. Ogromne podziękowania dla Straży Miejskiej, Policji, dla ochrony- Stowarzyszenia G.R.I.Z. „BIELIK”, które jest instytucją non-profit. Stowarzyszenie to powstało, aby wspierać wszelkie inicjatywy na terenie Elbląga jak również, by dać możliwość pozyskania nowych doświadczeń i umiejętności dla osób zainteresowanych pracą w służbach mundurowych. Bardzo dziękuję naszemu patronatowi medialnemu info.elblag.pl, patronatowi radiowemu Radio Eska, wszystkim mediom oraz Urzędowi Miasta za wsparcie, promocje i pomoc.
 
Najnowszy singiel Paulli „Pachnie Tobą Noc”:
 
 
 
 
Paulla to wokalistka pochodząca z wielkopolski, absolwentka tamtejszej szkoły muzycznej pierwszego stopnia. W 2008 roku wydała debiutancki album „Nigdy nie mów zawsze”, płyta była promowana przez single: „Od dziś”, „I prosto w serce”, „Dwa słowa dla życia” i „Tak mało o życiu”. W październiku 2009 jej debiutancki album zyskał status Platynowej Płyty. W czerwcu 2009 roku otrzymała nagrodę konkursu „Tredny” oraz nagrodę dziennikarzy na festiwalu TOPtrendy. W 2015 roku wydała dwa single „ Nigdy o Tobie nie zapomnę” i Kocham Cię dalej”. W styczniu 2017 roku wydała singiel „Chcę tam z Tobą być”, z którym zakwalifikowała się do polskich eliminacji do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji. ‘’Najnowszy singiel Pulli Pachnie Tobą Noc’’ wydany 18 lipca 2019 ma już prawie milion wyświetleń na Youtube.
 
Przed Paullą wystąpi Yugine ” Zimne Spojrzenie”

 
Yugine to wszechstronny wokalista o bardzo charakterystycznej barwie głosu, który po kilku latach powraca na rynek muzyczny. W latach 2007-2008 związany z Warner Music Poland. W 2007 r. nagrał swoją pierwszą płytę "Za całe życie", w ciągu 2 lat zagrał dziesiątki koncertów. W tym samym roku nagrał także płytę z Danutą Błażejczyk - "Kolędy pokoleń", która zyskała miano Złotej Płyty. Najnowsza produkcja artysty to utwór ,,Zimne Spojrzenie’’. Podczas letniej trasy koncertowej zaprezentuje kolejną część nowych produkcji oraz najnowszą piosenkę ,,Tańcz’’ do której klip powstal w sierpniu 2019.
 
W ciągu dnia wystąpią elbląskie DIAMENTY, które nagrały „KAYAH Medley”
 

Elbląskie Diementy wystąpią w składzie: Klara Kwiecień, Michalina Józefowicz, Zosia Zelonka, Daria Komoń, Małgorzata Kanikuła, Nadia Kamecka, Alicja Halarczyk, Zuzanna Mrozik, Julia Konopko oraz Amelia Paluszak. Zespół Szalone Małolaty działający od wielu lat w MDK, w skład, którego wchodzą między innymi wymienione powyżej dziewczęta, zmienił nazwę na Elbląskie Diamenty. Ich największym sukcesem jest nagranie „KAYAH Medley”.
 
14 września, Brama Targowa w Elblągu! Nie może Was zabranknąć!
                          


 

..............Artukuł sponsorowany................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.