Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

10 Lipca, Piątek, Amelia, Filip, Witalis

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Dwa zderzenia na S7 w Bogaczewie. Utrudnienia na drodze w kierunku Gdańska- aktualizacja!

26.07.2019, 14:35:00
Dwa zderzenia na S7 w Bogaczewie. Utrudnienia na drodze w kierunku Gdańska- aktualizacja!
fot. nadesłane

Na drodze S7 w okolicach miejscowości Bogaczewo doszło do dwóch wypadków. Oba wypadki wydarzyły się w niewielkiej odległości od siebie. Policjanci organizują objazd przez stary odcinek drogi nr 7.

Ruch w kierunku Gdańska na drodze S7 jest chwilowo zablokowany. Tworzą sie ogromne korki.

Aktualizacja !

Dziś, 26 lipca, około godz. 10.30 na drodze S7 na wysokości Bogaczewa w odległości 500 m doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń.

W pierwszym z nich kierująca citroenem kobieta, najprawdopodobniej w chwili zmiany pasa ruchu zderzyła się z prawidłowo jadącym volkswagenem. W wyniku zdarzenia citroen wpadł do pobliskiego rowu. Dwie osoby znajdujące się w citroenie zostały przewiezione do szpitala. Policyjne dochodzenie ustali dokładne przyczyny tego zdarzenia i w zależności od obrażeń osób poszkodowanych zakwalifikuje to zdarzenie jako wypadek bądź kolizję.

W odległości 500 m doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem dwóch aut dostawczych citroena i peugeota. W wyniku zderzenia oba samochody wpadły na bariery ochronne. W tej chwili policjanci ustalają przyczyny zderzenia oraz jakie obrażenia ponieśli poszkodowani, by móc zakwalifikować to zdarzenie.

Ruch na tym odcinku został już wznowiony.

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.