Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

31 Maja, Niedziela, Aniela, Petronela, Kamila

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

„Elblążanki były super!”. Filip Lato w wywiadzie specjalnie dla info.elblag.pl

25.06.2019, 07:07:00
„Elblążanki były super!”. Filip Lato w wywiadzie specjalnie dla info.elblag.pl
Fot. Ryszard Biel
Dużym zainteresowaniem (szczególnie żeńskiej części publiczności) cieszył się wczoraj koncert Filipa Lato. Piosenkarz zgodził się udzielić wywiadu specjalnie dla info.elblag.pl.
 
O Filipie Lato zrobiło się głośno we wrześniu 2016, gdy wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. Wówczas skradł serca jurorów i zasilił drużynę Tomsona i Barona. Doszedł do odcinków na żywo.
 
W 2017 wraz z zespołem Sound’n’Grace nagrał singiel „100” promujący ich album „Życzenia”, a jego pierwszy solowy utwór „Czy chcesz, czy nie” wykorzystano w ścieżce dźwiękowej seriali „W rytmie serca” i „Barwy szczęścia”.
 
W ubiegłym roku Filip Lato wygrał dziewiątą edycję programu „Twoja twarz brzmi znajom" wcielając się w Roberta Planta z zespołu Led Zeppelin.
 
Od tego czasu piosenkarz wydał trzy single. Ostatni, nagrany w duecie z Julą, miał swoją premierę styczniu br.
 
Wczoraj, 21 czerwca, podczas Dni Elbląga Filip Lato przyciągnął pod scenę prawdziwe tłumy. Po koncercie zgodził się udzielić wywiadu specjalnie dla info.elblag.pl.
 

 

Kamila Jabłonowska

Oceń tekst:

Ocen: 1Galeria / ( zdjęć 0 )
Dodano: | _INFO_ELBLAG_PL

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.