Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Października, Poniedziałek, Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Trwa proces formowania 16 Pułku Logistycznego w Elblągu

18.06.2019, 07:29:00
Trwa proces formowania 16 Pułku Logistycznego w Elblągu
Zdjęcie: st. chor. sztab. Grzegorz Daszkiewicz

Zgodnie z decyzją Dowódcy 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, gen. dyw. Marka Sokołowskiego, w dniach 11 - 14. 06. 2019 roku, odbyły się rozmowy kadrowe, dotyczące przejścia żołnierzy zawodowych z 16 Żuławskiego Batalionu Remontowego w struktury 16 Pułku Logistycznego.

Z ramienia Dowódcy 16. PDZ w rozmowach uczestniczył ppłk Jan Kopiec z Dowództwa 16 Dywizji. Jednocześnie "pełną parą" trwa nabór żołnierzy rezerwy, których specjalności wojskowe oraz wyuczone zawody czy stanowiska spełniają wymagania, określone w etacie 16. Pułku Logistycznego.

Pierwsi żołnierze rezerwy z tego "zaciągu" już zameldowali się w pułku i rozpoczęli załatwianie niezbędnych formalności oraz pobierają niezbędny sprzęt i wyposażenie. Lada moment rozpoczną także szkolenie i realizację zadań na stanowiskach funkcyjnych.

Wraz z kompletowaniem obsady nowej jednostki trwa jej "przeprowadzka" do nowego kompleksu koszarowego.

 

Zbigniew Tuszyński

 

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.