Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

21 Października, Poniedziałek, Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Niebawem Gala Taneczna Cadmans

17.06.2019, 07:00:00
Niebawem Gala Taneczna Cadmans

Po raz IX elbląskie Stowarzyszenie Taneczne Cadmans organizuje Galę Taneczną Cadmans. Gala jest imprezą podsumowującą roczną pracę dzieci, młodzieży i dorosłych uczęszczających na zajęcia taneczne w Centrum Tańca Cadmans. Do tego wielkiego show przygotowuje się ponad 200 tancerzy. Gala odbędzie się 18 czerwca o godz. 18:00 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.
 

Działalność naszego stowarzyszenia stanowi inicjatywę ukierunkowaną na promocję tańca wśród mieszkańców regionu. Zależy nam na promocji i upowszechnianiu zdrowego stylu życia - właśnie poprzez taniec, zajęcia ogólnorozwojowe. Przez udział w turniejach i konkursach tanecznych oraz poprzez pokazy na imprezach sportowych staramy się wspierać wizję miasta Elbląga jako prężnie rozwijającego się ośrodka w zakresie edukacji tanecznej.
 

Założycielami Stowarzyszenia Tanecznego Cadmans są Aneta i Andrzej Orłowscy, Mistrzowie Świata Formacji, posiadacze najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej "S". Jesteśmy szkołą tańca, która zrzesza około 200 osób biorących udział w różnych formach tanecznych: od baletu klasycznego, przez taniec towarzyski, modern jazz, taniec współczesny, taniec orientalny po taniec nowoczesny, hip-hop, cramp, street dance.

 

informacja nadesłana
        

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.