Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

10 Lipca, Piątek, Amelia, Filip, Witalis

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Dzień Dziecka na sportowo. Młodzi elblążanie świętowali z Concordią

03.06.2019, 13:48:00
Dzień Dziecka na sportowo. Młodzi elblążanie świętowali z Concordią
Fot. Ryszard Biel

Słonikowy Dzień Dziecka z Concordią zorganizowany w niedzielę (2 czerwca) na stadionie przy ul. Krakusa okazał się strzałem w dziesiątkę. W wydarzeniu wzięło udział blisko tysiąc osób, najmłodsi i ich rodzice. - Tu nie można było się nudzić. Każdy znalazł coś dla siebie - mówi Marek Burhardt, dyrektor MMKS Concordia.

Zorganizowany po raz drugi przez MMKS Concordia, przy współudziale Urzędu Miasta i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu, festyn z okazji Dnia Dziecka to propozycja dla tych, które lubią aktywność ruchową. Jak się okazało propozycja przypadła do gustu zarówno młodym elblążanom, jak i ich rodzicom.

To super impreza, bardzo udana. Dzieci są zadowolone, otrzymały prezenty. Jesteśmy pierwszy raz na tej imprezie. Nie wiedziałam, że coś takiego tutaj się odbywa. Znajomi namówili mnie do przyjścia tutaj. Za rok na pewno też będziemy. Dla każdego dziecka, w każdym wieku, jest tutaj jakaś atrakcja

- mówi pani Paulina.

Było bardzo fajnie. Najbardziej podobało mi się chodzenie na szczudłach. Próbowałam i prawie mi się udało

- dodaje Emila, lat 11.

W ciągu czterech godzin wydarzenia przez stadion przy ul. Krakusa przewinęło się blisko tysiąc osób. Na najmłodszych elblążan czekało tam wiele atrakcji. Całe wydarzenie było zorganizowane w formule nawiązującej do organizowanego kiedyś w Elblągu wydarzenia „W krainie króla Piegusa”. Dzieci za udział w różnych konkurencjach otrzymywały żetony-słoniki, które później mogły wymieniać w je w sklepiku na sportowe gadżety.

Stadion podzielono na sektory, w każdym z nich uczestnicy wydarzenia brali udział w innej konkurencji sportowej, wśród zadań była m.in. żonglerka piłką, piłkarski slalom, strzały na bramkę, a także chodzenie na szczudłach.

Wziąłem udział we wszystkich konkurencjach. Nie były jakieś specjalnie trudne, ale fajne. Podobał mi się taki sportowy Dzień Dziecka

- przekonuje 12-letni Igor.

Na płycie boiska znalazły się również olbrzymie dmuchańce. Na dzieci czekali tam również szczudlarze, strefa baniek mydlanych i stoisko, gdzie malowano buźki.

Słonikowy Dzień Dziecka na pewno zorganizujemy również po raz trzeci. Są już zapowiedzi władz klubu w tej sprawie. Chcemy popularyzować aktywność ruchową. Nasz klub, mimo to, że mamy seniorów, teraz już w III lidze, nastawiony jest na szkolenie dzieci i młodzieży. Mamy w szkółce ok. 250 dzieci. To są przyszli sportowcy

- mówi Marek Burkhardt, dyrektor MMKS Concordia.

 

NJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / ( zdjęć 0 )
Dodano: | _INFO_ELBLAG_PL

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.