Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

5 Lipca, Niedziela, Karolina, Antoni, Filomena

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Bohater naszej publikacji w Dzień Dobry TVN! Rafał Zemke zachęcał do zgłaszania się do Fundacji DKMS

07.06.2019, 11:29:00
Bohater naszej publikacji w Dzień Dobry TVN! Rafał Zemke zachęcał do zgłaszania się do Fundacji DKMS
Fot. Kadr z filmu dziendobry.tvn.pl

Rafał Zemke zgłosił się do Fundacji DKMS w 2013r. Po trzech latach  okazało się, że może pomóc Amerykance. Szpik musiał jednak oddać  dwukrotnie, co w Polsce zrobiło tylko kilkaset osób. O tym, dlaczego został dawcą szpiku i o powodach, dla których namawia innych, by zgłosili się do Fundacji DKSM opowiedział w rozmowie dla info.elblag.pl. Po naszej publikacji do elblążanina zgłosili się realizatorzy programu Dzień Dobry TVN.

 
- Moja przygoda z byciem honorowym dawcą szpiku zaczęła się 3 lata temu w Elblągu. Pewnej niedzieli w Ratuszu odbywała się akcja. Nie zastanawiałem się ani chwili i stało się. Wystarczyło oddać patyczek z wymazem z ust lub krew. Po pewnym czasie przyszła karta z numerem i podziękowaniami. Szczerze mówiąc zapomniałem o tym i gdzieś tam z tyłu głowy myślałem, że nigdy nie będę tym jednym na cztery miliony, aż do lipcowego piątku, kiedy prowadząc samochód zadzwonił telefon z fundacji DKMS, zamarłem, a uderzenie ciepła było przeogromne – opowiadał Rafał Zemke w rozmowie dla info.elblag.pl.
 
 
W ubiegłym tygodniu do Elbląga przyjechała ekipa programu Dzień Dobry TVN, by porozmawiać z Rafałem Zemke.
 
 
TVN zadzwonił w poniedziałek z samego rana, po piątkowej publikacji materiału na łamach info.elblag.pl, a w środę już kręciliśmy nagranie. Po telefonie byłem w kompletnym szoku, że ogólnopolska stacja telewizyjna w ogóle chciała pochylić się nad moją osobą. Ogólnie praca przebiegała w sposób bardzo serdeczny. Materiał kręciliśmy 8 godzin w Elblągu w moim domu, na Starówce i w Gdańsku w klinice transplantologii i hematologii krwi
 
– mówił Rafał Zemke.


Wczoraj, 28 maja, na stronie dziendobrytvn.pl opublikowano program m.in. o historii elblążanina.

 

KJ

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2020 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.