Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

23 Sierpnia, Piątek, Róza, Apolinary, Filip
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Trzecia edycja "G.Wierzbicki BODY SHOW" już niebawem - wygraj bilety

07.05.2019, 08:51:00
Trzecia edycja "G.Wierzbicki BODY SHOW" już niebawem - wygraj bilety

Niewielu z Was zapewne wie, iż na przełomie lat 1985-1998 w Elblągu odbywały się cyklicznie zawody kulturystyczne, cieszące się duża popularnością zarówno wśród zawodników jak i kibiców w całym kraju. Po latach osiągnęły rangę imprezy międzynarodowej oraz mistrzowskiej-  Elbląg był organizatorem Mistrzostw Polski Juniorów i Weteranów w roku 1998.

W roku 2017 Marta i Grzegorz Wierzbiccy postanowili przywrócić zawody sportów sylwetkowych do Elbląga!

Sport to nie tylko ich praca, ale przede wszystkim pasja. Ta pasja zrodziła pomysł na stworzenie czegoś nowego, innego, wyjątkowego. Czegoś, co przyciągnie nie tylko pasjonatów tego sportu, ale i tych, którzy chcą zobaczyć spektakl ludzkich ciał.
 
„G.Wierzbicki BODY SHOW" to zawody, które na stałe  wpisały się w kalendarz imprez sportów sylwetkowych w Polsce.

Impreza spotkała się z pozytywnym odbiorem nie tylko zawodników, ale i publiczności oraz partnerów i wystawców, którzy zdecydowali się na współpracę. Relację z tego co działo się podczas imprez można było zobaczyć w regionalnej prasie, telewizji i portalach internetowych.
 
Trzecia edycja przedsięwzięcia odbędzie się 11 maja 2019 roku w Elblągu - w tym samym miejscu, co edycje wcześniejsze, to jest w XIII wiecznym kościele, znajdującym się w sercu elbląskiej starówki, który obecnie jest galerią sztuki (Galeria El).

Z racji, iż miejsce jest szczególne, to i impreza zasługuje na miano takowej.
 
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
 
11 maja 2017
Centrum Sztuki Galeria El, Kuśnierska 6

 
Bilety: Przedsprzedaż- 10 / 30 zł
W dniu imprezy- 15 / 40 zł
 
Więcej informacji znajdziecie na facebooku!
 
 

 

Konkurs:

Jeśli chcesz wygrać podwójne zaprosznie na G.Wierzbicki BODY SHOW wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „G.Wierzbicki BODY SHOW”. Zgłoszenia przyjmujemy do 8.05.2019, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 8.05.2019, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.