Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Czerwca, Środa, Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Przetarg na sprzedaż atrakcyjnych działek w Jelonkach Gmina Rychliki

31.03.2019, 11:41:00
Przetarg na sprzedaż atrakcyjnych działek w Jelonkach Gmina Rychliki

Wójt Gminy Rychliki informuje, że ogłoszony został pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż 2 działek:  nr 146/19 i nr 146/20 pow. 0,1680 ha każda, położonych w miejscowości Jelonki w sąsiedztwie nowopowstałej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dodatkowym walorem jest atrakcyjne położenie działek tj. droga wojewódzka nr 527 Pasłęk – Dzierzgoń, bliskość  drogi ekspresowej S7 (ok. 6 km) oraz Kanału Elbląskiego (ok. 0,5 km), w odległości ok. 6 km od drogi ekspresowej S7 i ok, 0,5 km od Kanału Elbląskiego. Media w pobliżu. 

Przetarg ogłoszony został na dzień 10 kwietnia 2019 roku, na godz. 10°° na sprzedaż działki nr 149/19 i na godz. 12°° na sprzedaż działki  nr 146/20. Cena wywoławcza każdej z działek to kwota: 39 990,00 zł netto/brutto.

W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są kolejne działki, które  przygotowywane są do sprzedaży jeszcze  w bieżącym roku. Bliższych informacji można uzyskać w UG w Rychliki, tel. 55-248-81-50 lub 55 wew. 29, e-mail: sekretariat@rychliki.pl.

 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.