Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Czerwca, Środa, Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Nożem zastraszył ekspedientkę – zabrał skrzynkę piwa

29.03.2019, 11:39:00
Nożem zastraszył ekspedientkę – zabrał skrzynkę piwa
fot. KMP w Elblągu
Policjanci zatrzymali 33-latka, który trzymanym w ręce nożem zastraszył ekspedientkę sklepu i zabrał z niego… skrzynkę piwa. Mężczyzna przez sąd został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia może mu grozić do 15 lat pozbawienia wolności.
 
Cała sytuacja rozpoczęła się w sobotę. Do jednego ze sklepów spożywczych przyszedł mężczyzna który chciał oddać butelki po piwie – ekspedientka odmówiła przyjęcia. Wtedy mężczyzna rozzłoszczony odgrażał się, że zaraz przyjdzie tu jego kolega i „zrobi w tym sklepie porządek”. I kolega przyszedł… awanturował się, wyzywał i poszedł. Po chwili wrócił w bluzie z kapturem uzbrojony w nóż. Zastraszył ekspedientkę i zabrał ze sklepu skrzynkę piwa.
 
Policjanci kryminalni zatrzymali go na drugi dzień po tym zdarzeniu. 33-latek był już wcześniej notowany i odbywał karę pozbawienia wolności. Usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Teraz ponownie stanie przed sądem. Może mu grozić kara do 15 lat pozbawienia wolności, gdyż działał w warunkach powrotu do przestępstwa. Czas do rozprawy spędzi w tymczasowym areszcie.
 
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.