Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Czerwca, Środa, Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Osiedle Sadowa mieszkaniowym hitem w skali Elbląga. To już ostatnia okazja, by tu zamieszkać!

29.03.2019, 11:38:00
Osiedle Sadowa mieszkaniowym hitem w skali Elbląga. To już ostatnia okazja, by tu zamieszkać!
fot. materiały inwestora EL INVEST Development

270 sprzedanych mieszkań w niespełna półtora roku, pięć budynków w realizacji, ponad tysiąc osób stale śledzących inwestycję na Facebooku. Osiedle Sadowa zdecydowanie wyróżnia się na tle nowo powstających inwestycji mieszkaniowych w Elblągu. I nie ma się co dziwić. Zainteresowanie tym projektem wśród elblążan od samego początku jest bardzo duże, o czym świadczą wyniki. Do sprzedaży trafił właśnie ostatni, piąty budynek na Sadowej. W ciągu dwóch tygodni zarezerwowana została w nim 1/4 mieszkań ze stu zaprojektowanych. Warto w tym miejscu dodać, że jest to ostatnia szansa do nabycia mieszkania na Osiedlu Sadowa w stanie deweloperskim.

Realizowane przez dewelopera EL INVEST Osiedle Sadowa, to największa w ostatnich latach i najpopularniejsza inwestycja mieszkaniowa w Elblągu. Łącznie do 2021 roku, w 5 budynkach przy ul. Sadowej oddanych zostanie 370 mieszkań. Każdy z budynków wyposażony jest w windy na klatkach schodowych oraz halę garażową i komórki lokatorskie pod budynkiem. W ramach zagospodarowania terenu osiedla powstaną także zewnętrzne miejsca postojowe dla pojazdów, tak modna ostatnio siłownia zewnętrzna dla dorosłych oraz plac zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo mieszkańców nowego osiedla zapewni ogrodzenie terenu, szlabany i bramy wjazdowe na pilota oraz osiedlowy monitoring z podglądem placu zabaw w domowym telewizorze.Obecnie w realizacji znajduje się każdy z pięciu zaprojektowanych budynków, z czego trzy z nich oddane zostaną mieszkańcom w tym roku. W budynkach o numerach 1, 2 i 4 wszystkie mieszkania zostały już sprzedane (łącznie ok. 230 lokali). W najmniejszym na osiedlu budynku nr 3, który budowany jest w jego sercu, wolnych pozostało 8 mieszkań. W marcu natomiast do sprzedaży trafił ostatni na osiedlu budynek o numerze 5, w którym zaprojektowano 100 lokali o wielkości od 35 do 73 m2.

Ostatni budynek na osiedlu posiadał będzie dwa skrzydła, jedno pięciokondygnacyjne od ul. Sadowej i drugie czterokondygnacyjne od strony ul. Słowackiego. Ceny mieszkań w zależności od wielkości i położenia (kondygnacji i stron świata) kształtują się od 4590 do 4990 zł/m2. Deweloper nie wyklucza jednak, że ceny po sprzedaży określonej puli mieszkań, mogą wzrosnąć

- zaznacza Piotr Kaczmarczyk, dyrektor sprzedaży EL INVEST.W ofercie „piątki” znalazły się popularne w poprzednich budynkach kawalerki o wielkości poniżej 40 m2. Projekt budynku pozwala także na łącznie sąsiadujących ze sobą lokali, dzięki czemu najbardziej wymagający klienci mają opcję zakupu powierzchni apartamentowej o wielkości przekraczającej 100 m2.

W okresie dwóch tygodni od startu sprzedaży, wstępnie zarezerwowanych zostało ponad 20 mieszkań, z czego w 12 przypadkach spisane zostały już umowy rezerwacyjne.

Rzuty mieszkań można oglądać na stronie www.osiedlesadowa.net oraz w biurze sprzedaży EL INVEST na ul. Sadowej, otwartym od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 i w soboty między 9 a 13. Więcej informacji uzyskać można również pod numerami telefonów 661 906 611 i 727 011 611. Naszą inwestycję na bieżąco śledzić można również za pośrednictwem Facebooka (www.facebook.com/osiedlesadowaelblag), gdzie każdego tygodnia publikujemy zdjęcia, filmy i najnowsze informacje z postępu prac na budowie.
 


Budowa budynku nr 5 już się rozpoczęła

RK

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.