Drogi Użytkowniku,

Informujemy, że w związku z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Polityka prywatności

19 Czerwca, Środa, Gerwazy, Protazy, Julianna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
Zaloguj się »

Menu główne

zulawy.com » artykuły » artykuł z kategorii AKTUALNOŚCI

Castorama w Elblągu gotowa na przyjęcie klientów. Znamy termin otwarcia

15.03.2019, 07:59:00
 Castorama w Elblągu gotowa na przyjęcie klientów. Znamy termin otwarcia
Fot. Ryszard Biel
Prace nad otwarciem pierwszej elbląskiej Castoramy przebiegają zgodnie z planem. Zgodnie z zapowiedzią obiekt zostanie oficjalnie otwarty z początkiem kwietnia. Znamy dokładną datę.
 
Dwa lata temu Castorama odkupiła teren przy Żuławskiej od warszawskiej spółki i gdy tylko otrzymała potrzebne pozwolenia rozpoczęto budowę.
 
Wielu elblążan pozytywnie w komentarzach wypowiadało się w temacie powstania w naszym mieście Castoramy. Nawet lokalni politycy zaczęli mówić jednym głosem.- Zwiększenie oferty handlowej w mieście, nowe miejsca pracy, większe wpływy z podatków do kasy miasta. Ta inwestycja przyniesie Miastu i elblążanom wiele korzyści. Nie miałbym nic przeciwko powstaniu kolejnych dużych sieciowych sklepów z branży meblarskiej czy odzieżowej - stwierdził Cezary Balbuza, radny Koalicji Obywatelskiej.
 
- Myślę,że taki market na pewno się przyda i plus jest ,że dobrze położony (blisko S7) a nie w centrum miasta,ale szkoda,że to nie nasz tylko zagraniczny. Nie bez znaczenia jest fakt,że powstaną nowe miejsca pracy dla mieszkańców – mówił Andrzej Kobylarz, poseł Kukiz'15.
 
- Sklepy specjalistyczne, z szeroką i konkurencyjną ofertą są potrzebne mieszkańcom. Jestem przekonany, że większość osób planujących remont, wyposażenie lub budowę domu, mieszkania, biura i tak jedzie do podobnych sklepów do Trójmiasta. Bez wątpienia wiele osób z okolic Elbląga, wliczając w to mieszkańców Obwodu Kalinigradzkiego, będą chętniej przyjeżdżali do Elbląga na zakupy, przy okazji odwiedzając inne miejsca i dając zarabiać np. restauracjom i innym sklepom – zaznaczył Jerzy Wcisła, senator Platformy Obywatelskiej.
 
- To bardzo dobra inwestycja. Z wielu spotkań i rozmów wiem, że wielu mieszkańców chciałoby, by w naszym mieście był porządny, duży market budowlany. Teraz muszą jeździć do Gdańska, czy innych miast, by takie zakupy zrobić. Bardzo się cieszę z takiej inwestycji, bo to dla mieszkańców będzie dobry sposób na załatwienie wielu spraw nie wyjeżdżając z Elbląga - mówił Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga.
 
Kilka tygodni temu informowaliśmy, że oficjalne otwarcie Castoramy ma nastąpić w pierwszy tygodniu kwietnia. W innych miastach Castoramy były zawsze otwierane w środy. Biorąc to pod uwagę wnioskowaliśmy, że otwarcie Castoramy w Elblągu może odbyć się w środę, 3 kwietnia. Nasze przypuszczenia potwierdziły się.
 
 
Castorama w Elblągu zostanie otwarta 3 kwietnia, o godz. 7.00
 
– przekazał nam Robert Krygowski, dyrektor sklepu Castorama w Elblągu.
 
W nowo wybudowanym obiekcie Castoramy zatrudnionych zostało 145 osób.

 

 

 

Kamila Jabłonowska

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Adres e-mail (nie będzie pokazywany), podpis

Redakcja serwisu zulawy.com nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie zulawy.com

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie zulawy.com wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


redakcja@zulawy.com                        Właścicielem serwisu zulawy.com jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2014-2019 zulawy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.